nowości AGD od Franke

Nowości AGD od Franke – nowoczesne urządzenia, które sprawią, że gotowanie będzie jeszcze przyjemniejsze

Kuchnia

Wspólne przygotowywanie posiłków daje radość całej rodzinie. Firma Franke opracowała nowe, zaawansowane technologicznie urządzenia AGD – piekarniki i płyty indukcyjne, które sprawiają, że gotowanie staje się łatwiejsze, a Ty masz więcej czasu dla najbliższych.

reklama
piekarnik i płyta franke z funkcją cook assist
Piekarnik i płyta z linii Mythos z funkcją Cook Assist


Nowości AGD od Franke – piekarniki i płyty indukcyjne z funkcją Cook Assist 

Piekarniki i płyty indukcyjne wyposażone są w funkcję Cook Assist, czyli programy automatyczne z temperaturą i czasem pieczenia idealnie dobranymi do konkretnych dań. W piekarniku wystarczy wybrać z listy na wyświetlaczu danie, a o resztę zadba urządzenie. W przypadku płyty indukcyjnej Cook Assist przeprowadzi nas krok po kroku przez gotowanie lub smażenie ulubionych potraw, wyświetlając kolejne wskazówki. 

piekarnik i płyta indukcyjna franke


Nowoczesne urządzenia, dzięki którym przygotujesz kilka dań na raz

Maksymalne wykorzystanie możliwości urządzeń zainteresuje nie tylko zabiegane mamy, ale też organizatorów domowych przyjęć. I tak, dzięki równomiernej dystrybucji ciepła w piekarniku upieczemy cztery potrawy razem bez mieszania się smaków i zapachów. W ten sposób możemy przygotować cztery różne ciasta, zapiekanki czy kompletny posiłek od przystawki po deser. Z kolei wśród płyt znajdziemy model umożliwiający równoczesne gotowanie nawet na ośmiu polach z różnymi ustawieniami mocy. 
 

piekarnik z linii maris franke
Piekarnik z linii Maris i płyta z linii Mythos to nowości AGD od Franke, które
płyta indukcyjna z linii mythos franke
są idealne do do przygotowania kilku dań jednocześnie
piekarnik z funkcją pary
Piekarnik Mythos z funkcją pary oraz kuchenka mikrofalowa Mythos z pojemnikiem do gotowania na parze

 

Piekarnik z funkcją pary – gotuj dietetycznie i zdrowo

W czasach, w których przywiązujemy tak dużą wagę do zdrowego, zbilansowanego odżywiania przyda się piekarnik z funkcją pary (Full Steam). Na czystej parze ugotujemy dietetyczne warzywa i ryby, bez tłuszczu i zachowując ich naturalny smak. A pieczenie wspomagane parą da dania zarumienione i chrupiące z zewnątrz, a jednocześnie delikatne i soczyste w środku. W ten sposób możemy na przykład upiec indyka czy kurczaka, które tak łatwo można za bardzo wysuszyć w wysokiej temperaturze. Z kolei w kuchenkach mikrofalowych do zabudowy znajdziemy pojemnik do gotowania na parze. 

 

Nowoczesne urządzenia AGD – intensywne użytkowanie i łatwe czyszczenie 

Komory XXL nowych piekarników dają duże pole dla kulinarnych popisów. Pomogą w nich termoobieg, programy automatyczne lub funkcje specjalne. Sterowanie ułatwi dotykowy wyświetlacz lub eleganckie chowane pokrętła. Również czyszczenie jest proste i ekologiczne. W zależności od modelu możemy skorzystać z funkcji pyrolizy lub hydrolizy, które uwalniają nas od kłopotliwego szorowania przypalonych resztek. 

W przypadku płyty indukcyjnej Franke mamy szeroki wybór modeli, od standardowych o szerokości 65 cm, po duże 77 cm i małe dwupolowe modele o szerokości 30 cm. W każdej połączymy dwa sąsiednie pola w jedno duże, idealne dla długich naczyń. Wszystkie nowe płyty indukcyjne Franke mają też możliwość zamontowania na równi z blatem.

 

nowe urządzenia agd franke
Pyroliza i hydroliza to łatwe i ekologiczne czyszczenie komory bez użycia chemii
nowości agd piekarniki franke
franke nowoczesne urządzenia agd

Z Franke gotowanie jest jeszcze przyjemniejsze!

Nowoczesne, pełne pomocnych funkcji i przyjaznych rozwiązań nowości dadzą nam więcej czasu dla siebie i naszych bliskich. Zainteresują pasjonatów gotowania lubiących odkrywać nowe smaki. Sprawdzą się również w domach, w których dużo się gotuje, gdzie kuchnia tętni życiem od rana do wieczora.

Poznaj nowe urządzenia AGD i wypróbuj przepis na pyszną tartę cytrynową: https://fran.ke/8f2adKS

instagram.com/franke_polska/
facebook.com/FrankePolska/

MATERIAŁ PARTNERA