elegancka kuchnia na każdą kieszeń

Nowe fronty Top Soft firmy Häcker – elegancka kuchnia na każdą kieszeń

Kuchnia

Remont kuchni to nie lada wydatek, który szczególnie teraz, w czasie szybko rosnących cen produktów może przekroczyć nasz domowy budżet. Nie trzeba jednak odkładać go na później, bo marka Häcker ma na to sposób. Jeśli szukacie wysokiej jakości, a zarazem ekonomicznych mebli kuchennych na każdą kieszeń, koniecznie zwróćcie uwagę na nowe fronty TOP Soft.

Meble kuchenne na każdą kieszeń

Kuchnia należy do najważniejszych pomieszczeń w domu. Niezależnie o tego, czy dysponujemy małym czy dużym metrażem, kącikiem kuchennym urządzonym na poddaszu czy przestrzenią otwartą na salon, możemy ją funkcjonalnie i ergonomicznie urządzić. Co jednak zrobić, gdy chcemy kupić nowe meble kuchenne, ale obawiamy się, że taki wydatek przekroczy nasz domowy budżet? Właśnie o takich sytuacjach pomyśleli eksperci firmy Häcker.

W nowych kuchniach TOP Soft najlepsze wzornictwo i pierwszorzędna jakość, z której słynie niemiecka marka, łączą się z przystępną, atrakcyjną ceną. Ceny tych lakierowanych matowo frontów mieszczą się w podstawowym przedziale (są na poziomie frontów laminowanych), co może okazać się dla nas idealnym rozwiązaniem. Przeczytajcie o nich więcej i przekonajcie się, że każda złotówka będzie dobrze wydana.
 

elegancka kuchnia na każdą kieszeń


Eleganckie, pełne życia kolory w kuchni

Fronty TOP Soft z linii produktów concept130 marki Häcker dostępne są w dziewięciu modnych kolorach lakieru: od szykownej kryształowej bieli, przez przytulne odcienie beżu i dyskretne szarości, aż po szlachetną czerń. Kuchnię możemy zaplanować całościowo, w systemie rastrowym 130, dzięki czemu uzyskamy spójną kolorystykę frontów, korpusów i listew podchwytowych, a co za tym idzie także harmonijny wystrój całego wnętrza. To sposób na aranżację dopasowaną zarówno do naszego domu, jak i naszego stylu życia.

Kuchnie Häcker wyróżnia piękny, dopracowany w każdym szczególe design. Wyjątkowo wąskie przejścia krawędziowe nadają frontom elegancki, smukły wygląd, a zastosowany w nich matowy i trwały lakier jest czymś naprawdę wyjątkowym w tej kategorii cenowej. Zwolenników minimalizmu ucieszy wiadomość, że concept130ART oferuje też wyrafinowaną, purystyczną wersję frontów bez uchwytów.

kuchnia łatwa do utrzymania w czystości Kuchnia łatwa do utrzymania w czystości 

Lakierowane matowo fronty TOP Soft dzięki specjalnej powłoce anti-fingerprint, która zapobiega pozostawianiu odcisków palców, są wyjątkowo trwałe oraz odporne na zabrudzenia. Zapewnia ona również doskonałą ochronę przed wysoką temperaturą, środkami czyszczącymi i plamami. Kuchnia jest przyjemnie łatwa do utrzymania w czystości oraz nie traci swojego atrakcyjnego wyglądu.

5


Kuchnie Häcker – produkowane w odpowiedzialny i zrównoważony sposób

Kuchnie marki Häcker są przyjazne dla środowiska i certyfikowane jako zdrowe dla domu. Wybierając fronty TOP Soft możemy być pewni, że produkowane są w sposób odpowiedzialny, bezpieczny dla naszego zdrowia oraz neutralny dla klimatu.

Aby utrzymać emisję CO2 na niskim poziomie, wszystkie procesy – od obróbki drzewa aż do powstania frontów kuchennych, są ściśle regionalne i przebiegają wyłącznie według wysokich standardów jakości „Made in Germany”.

Häcker to firma, która do jakości mebli przykłada ogromną wagę. Kuchnie TOP Soft są zrównoważone klimatycznie dzięki wysokiemu udziałowi zasobów odnawialnych i materiałów pochodzących z recyklingu. Składają się w około 70 proc. z drewna, które pochodzi z gospodarki cyrkularnej. Pozwala to na ochronę zasobów naturalnych naszej planety. Ważna są także takie aspekty, jak trwałość oraz pozaczasowe wzornictwo frontów, które sprawiają, że meble kuchenne zawsze będą dobrze wyglądały i na pewno nie wyjdą z mody, gdy zmienią się trendy.

6


Przytulne, domowe, a jednocześnie bardzo nowoczesne – takie są nowe kuchnie TOP Soft, które łączą przystępną cenę z wysokiej jakości wykonaniem. Duży wybór kolorów zapewnia nam szerokie możliwości aranżacyjne, natomiast certyfikat zdrowego domu gwarantuje, że wybieramy meble bezpieczne dla zdrowia naszej rodziny i przyjazne dla środowiska. Jeśli szukamy niedrogich kuchni, które wyróżniają się eleganckim, funkcjonalnym designem, to nie mogliśmy lepiej trafić.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę haecker-kuechen.com/pl, gdzie znajdziecie mnóstwo wiedzy oraz wiele inspiracji przydatnych w aranżacji kuchni.

MATERIAŁ PARTNERA