Jak to jest mieć jeden system sprzętów w całej kuchni? Wygodnie! Zobacz kuchnię Gulli i system Mythos marki Franke

Jak to jest mieć jeden system sprzętów w całej kuchni? Wygodnie! Zobacz kuchnię Gulli i system Mythos marki Franke

Kuchnia

Kuchnie z urządzeniami Mythos to prawdziwe pracownie kulinarne z profesjonalnymi piekarnikami parowymi, okapami i płytami indukcyjnymi. Tak właśnie wygląda kuchnia mieszkanki Mediolanu - Gulli i jej włoskiej rodziny. Kuchnia otwarta na salon i z wyspą kuchenną, która robi wrażenie. 

reklama

Odwiedzamy Mediolan! Zaglądamy do miejsca pięknej architektury i przyrody, doskonałego, prostego jedzenia, starożytnych mitów oraz współczesnego i bardzo nowoczesnego mieszkania Giulii. Panuje tu subtelna kolorystyka i współczesny design. Wnętrze jest pełne powietrza i bezpretensjonalnej elegancji. Do otwartej na salon kuchni Giulia wybrała wyjątkowo funkcjonalne urządzenia AGD Franke z linii premium Mythos.
 

urządzenia w wysokiej zabudowie kuchni


Urządzenia w wysokiej zabudowie kuchni

W wysokiej zabudowie umiejscowione zostały na ergonomicznej wysokości trzy harmonizujące stylem i uzupełniające się funkcjami urządzenia. Piekarnik wyposażony w 9 automatycznych programów oraz funkcję CookAssist, która umożliwia jednoczesne pieczenie nawet czterech dań bez mieszania się ich smaków i zapachów – to daje nie tylko oszczędność czasu, ale też energii elektrycznej.

Obok znajduje się piekarnik kompaktowy z funkcją mikrofali. Sąsiaduje z nim ekspres do zabudowy, który daje możliwość wyboru nie tylko rodzaju kawy, ale również jej mocy. Model ma wbudowany młynek, co pozwala delektować się naparem ze świeżo mielonych ziaren. Linie zabudowy wyrównują dwie szuflady grzewcze, przydatne nie tylko do przechowywania naczyń, ale również do utrzymywania w cieple gotowych dań.
 

wyposażenie wyspy kuchennej


W pełni wyposażona wyspa kuchenna

Z kolei na wyspie kuchennej zamontowana została płyta indukcyjna, również należąca do linii Mythos. Model ma osiem niezależnych pól grzewczych, które można łączyć w duże strefy. Nowoczesne urządzenie ma również funkcje CookAssist z 63 gotowymi programami automatycznymi. Sterowanie odbywa się za pomocą wyświetlaczy LCD. Nad płytą zainstalowano nowy okap T-Shelf z praktyczną półką na akcesoria i zioła. Natomiast w strefie zmywania znajdziemy zlewozmywak Kanon, który dzięki specjalnemu rantowi w komorze oraz akcesoriom daje możliwość pracy nawet na trzech poziomach. Uwagę przyciąga tu charakterystyczny kształt baterii Icon z wyciąganą wylewką i funkcją prysznica.

jeden system sprzętów w całej kuchni


Rodzinna kuchnia jak scena kulinarnych popisów

Zamiłowanie Giulii do zdrowej żywności i troska o dwójkę dzieci sprawiają, że niemal codziennie eksperymentuje w kuchni. Wybór zaawansowanych technologicznie urządzeń z jednej rodziny, które wspólnie tworzą uzupełniający się system, pozwala skupić się na tym co w kuchni najważniejsze – na smaku i aromacie. W ten sposób domowa kuchnia staje się prawdziwą sceną kulinarnych popisów. A te nie pozostają bez oklasków.

Jeśli zainteresowała Cię linia Mythos, zobacz więcej jej zalet: System urządzeń Mythos

Materiał partnera franke.com.pl