organizacja szuflad kuchennych

Jak perfekcyjnie uporządkować szuflady kuchenne? Poznaj system organizacji Move!

Kuchnia

Dzięki nowoczesnemu systemowi organizacji Move przystosowanemu do mebli kuchennych Häcker wszystko ma swoje miejsce. W szufladach zmieszczą się garnki i akcesoria, z których korzystasz na co dzień i od święta, a w kuchni w końcu zapanuje idealny porządek.

organizer do szuflady kuchennej

System organizacji Move, czyli jak perfekcyjnie zorganizować szafki i szuflady kuchenne

Funkcjonalne, odpowiednio wyposażone szuflady są niezbędne w każdej kuchni. Dobra organizacja to nie tylko wygoda, ale też oszczędność czasu, która w czasie świątecznych przygotowań jest na wagę złota. W końcu w kuchni liczy się nie tylko stylowy wystrój, ale też ergonomia. Z odpowiednim systemem organizacji urządzimy przestrzeń tak, aby przygotowywanie posiłków było intuicyjne, sprzątanie wygodne, a wspólne gotowanie jeszcze przyjemniejsze.

organizacja i wyposażenie szuflad kuchennych


Idealny porządek w kuchni pomogą nam zaprowadzić nowoczesne systemy organizacji Move dostępne i dopasowane do mebli firmy Häcker. Dzięki nim wszystko będzie na swoim miejscu i zawsze pod ręką: garnki, patelnie, formy i foremki do pieczenia, sztućce, tekstylia i przybory kuchenne oraz akcesoria potrzebne do przygotowania potraw. Każda rzecz zyska swoje dedykowane miejsce, dlatego szybko ją znajdziemy, ale też optymalnie wykorzystamy przestrzeń nawet niewielkiej kuchni. Wysokiej jakości system Move wyróżniają cechy, które sprawiają, że to naprawdę wyjątkowy produkt na rynku wyposażenia kuchennego. Dowiedzmy się o nich więcej.

 

Jak utrzymać porządek w kuchni?

Wybierz odpowiedni system organizacji wnętrza szuflad

System Move przeznaczony do mebli niemieckiej firmy Häcker składa się z wysokiej jakości, drewnianych wymiennych wkładów, które ułatwiają utrzymanie porządku w kuchni i pozwalają na wygodne przechowywanie różnorodnych akcesoriów. To elastyczne moduły, które umożliwiają dowolną kombinację. Wkłady dopasujemy indywidualnie do każdej szuflady i w razie potrzeby zmienimy ich układ. Drewniane skrzynki możemy nie tylko łatwo przenosić i przekładać, ale też układać jedną na drugiej. Tak, jak sugeruje nazwa, system Move jest bardzo elastyczny, dlatego pozwoli nam zagospodarować każdy zakamarek kuchni.

organizacja szuflad kuchennych
wkłady do szuflad kuchennych


Posegreguj talerze, sztućce i akcesoria kuchenne

Jeśli dobrze zaplanujemy przestrzeń, może okazać się, że mamy znacznie więcej miejsca w szufladach niż do tej pory nam się wydawało. Jak zaprowadzić i co równie ważne, utrzymać w nich porządek? Posegregujmy wyposażenie i akcesoria kuchenne na kategorie. Przydadzą się nam do tego m.in.: dedykowane wkłady na sztućce, blok na noże, uchwyty na talerze, dozownik do folii spożywczej i organizery na słoiczki z przyprawami. Aby przekonać się, jak elastyczny jest system Move, zobaczcie zdjęcia szuflad w naszym artykule. Niech zainspirują Was do porządków w kuchni!
 

organizer do szuflady kuchennej
przegrody do szuflad kuchennych
organizacja wnętrza szuflad

System organizacji Move do szuflad kuchennych – wytrzymały, bezpieczny i wykonany z naturalnych materiałów

Projektując system organizacji Move dedykowany do mebli kuchennych Häcker szczególny nacisk położono na materiały. Elementy wykonano z prawdziwego drewna oraz metalu. Są więc bezpieczne dla naszego zdrowia, eleganckie, precyzyjnie wykonane i wytrzymałe. Nie znajdziemy tu żadnych szkodliwych tworzyw sztucznych.

wkłady na sztućce do szuflad


Kuchnia należy do najważniejszych pomieszczeń w domu. Niezależnie o tego, czy dysponujemy małą czy dużą przestrzenią, możemy ją funkcjonalnie i ergonomicznie urządzić. Z systemem Move zaaranżujemy harmonijną, idealnie dopasowaną do naszych potrzeb pod względem przechowywania kuchnię. Różnorodne wkłady oraz elementy możemy zastosować do płytkich i głębokich szuflad, szafek górnych, relingów oraz szafek dolnych.

Szlachetny wygląd i wysoka jakość wykonania sprawiają, że system organizacji Move doskonale pasuje do każdego wnętrza. Sprawdzi się zarówno w klasycznych aranżacjach, jak i nowoczesnych kuchniach.

MATERIAŁ PARTNERA: HAECKER.PL