wielofunkcyjny zlewozmywak

Wielofunkcyjny zlewozmywak Box Center

Kuchnia

Trudno dziś wyobrazić sobie kuchnię bez zmywarki. Jednak nadal najwięcej prac wykonujemy w zlewozmywaku, dla wygody coraz częściej korzystając z wkładki ociekowej, deski, rollmaty czy też noży. Zlewozmywak Franke Box Center pomieści wszystkie te akcesoria w jednej funkcjonalnej komorze.

reklama
wielofunkcyjny zlewozmywak Box Center

Kombajn funkcji

Powiedzieć o Box Center, że to zlewozmywak, to zdecydowanie za mało. To prawdziwy kombajn funkcji. Połączenie zlewozmywaka z zestawem najbardziej potrzebnych akcesoriów. Stalowy model ma dwie komory, w mniejszą wsunięty jest przybornik z trzema nożami, dwiema deskami do krojenia, wkładką ociekową i suszarką do naczyń. Dzięki temu te najbardziej potrzebne w tym miejscu rzeczy mamy zawsze pod ręką. Wystarczy wysunąć je z przegrody i oprzeć o krawędź komory, by kroić, szatkować i odcedzać. Odpadki wpadają wprost do komory, kuchnia mniej się brudzi i mamy więcej miejsca na blacie.

Box Center to kolejna innowacja firmy Franke, która jest niekwestionowanym specjalistą od strefy zmywania.

Trzy wielkości, dwa rodzaje montażu

Box Center dostępny jest w trzech wielkościach i dwóch wariantach montażu, co daje możliwość zainstalowania go w różnego rodzaju blatach. Wersje o szerokości 86 i 79 cm przeznaczone są do montażu na równi z blatem lub jako Slim Top, instalację ułatwia opatentowany system mocowania Fast Fix. Natomiast model o szerokości 82 cm jest do podbudowy i nadaje się do blatów z kamienia naturalnego, konglomeratu kwarcowego czy litego drewna. Ten sposób montażu daje jednolitą powierzchnię blatu i łatwość jego czyszczenia.  

wielofunkcyjny zlewozmywak franke

Box Center ma przycisk Easy Click, za pomocą, którego komorę opróżnimy bez moczenia rąk. A zredukowany do 12 mm promień zaokrąglenia w komorze ułatwia codzienne czyszczenie. Stalowy model świetnie sprawdzi się na wyspie kuchennej, gdyż wymaga szafki o szerokości 90 cm. Nowatorskie rozwiązania, jak również nowoczesny design, zapewniły Box Center prestiżową nagrodę iF Design Award 2019.

Po więcej informacji o zlewozmywaku Box Center i innych modelach zapraszamy na: www.franke.com/pl/pl/ks/produkty/zlewozmywaki-franke.html

instagram.com/franke_polska/
facebook.com/FrankePolska/

Materiał Partnera

wielofunkcyjny zlewozmywak
wielofunkcyjny zlewozmywak Box Center