zlewozmywaki maris franke

Za co docenisz zlewozmywaki Maris? Są tak pojemne, że pomieszczą większe garnki, a nawet blachę z piekarnika

Kuchnia

Każdy, kto spędza wiele czasu w kuchni wie, jak ważne jest jej funkcjonalne wyposażenie. Dlatego podczas tworzenia nowej serii zlewozmywaków Maris, projektanci Franke zadawali sobie wiele pytań. Czy w kuchni wciąż potrzebny jest ociekacz? Jaka powinna być optymalna pojemność zlewozmywaka? Co zrobić, by był trwały i łatwy w utrzymaniu czystości? I wreszcie – jaki powinien być jego design?

Gotowanie to często nasze hobby. Spędzamy w kuchni wiele czasu i oczekujemy od jej wyposażenia funkcjonalnego wsparcia. Ważna jest też estetyka, która wpływa na dobry nastrój podczas codziennej krzątaniny. Zlewozmywak to przy tym odzwierciedlenie funkcji wieży na szachownicy. Trudno wyobrazić sobie udaną ucztę bez wsparcia skrzydłowych.
 


 

pojemny zlewozmywak maris
W pojemnej komorze zlewozmywaka Maris zmieszczą blachy do pieczenia, garnki i różnego rodzaju duże akcesoria kuchenne

Pojemny zlewozmywak Maris, dzięki spektakularnie dużej komorze, pomieści jeszcze więcej naczyń

Czy w kuchni wciąż potrzebny jest ociekacz? Dzisiaj zmywarki należą już do standardowego wyposażenia naszych domów oraz mieszkań. Myją naczynia i je suszą, dlatego tradycyjny ociekacz często nie jest już niezbędny.

Zlewozmywaki z nowej serii Maris nie mają ociekaczy, ale w zamian są wyposażone w niezwykle pojemne komory, w których możemy swobodnie umyć większe garnki, a nawet blachę z piekarnika. Wszystko to, co nie zmieści się do standardowej zmywarki. Duża komora to niezwykła wygodna. Może przydać się również przy okazji różnych prac domowych jako miejsce do odkładania zabrudzonych rzeczy. Brak ociekacza oznacza również więcej cennego miejsca na blacie roboczym.
 

zlewozmywaki kuchenne franke
zlewozmywaki kuchenne
zlewozmywaki maris franke
Zaprojektowany w przemyślany sposób kształt komory z łagodnymi zaokrągleniami ułatwia codzienne czyszczenie


Funkcjonalny zlewozmywak na lata – łatwy w utrzymaniu czystości, trwały i odporny na wysoką temperaturę

Zlewozmywak jest zawsze potrzebny, zarówno podczas przygotowywania posiłków, jak i w trakcie sprzątania. Uczestniczy w ponad 60 proc. prac kuchennych. Jeśli jest funkcjonalny, zapewnia realne wsparcie. Modele Maris, dzięki swojej optymalnej głębokości, ograniczają rozpryski wody. Kształt komory ma łagodne zaokrąglenia, które ułatwiają czyszczenie.

Utrzymaniu odpowiedniej higieny sprzyja również materiał, z którego wykonane są zlewozmywaki Franke. Długowieczność zapewnia Fragranit+, składający się w 80 proc. z kwarcu, jednego z najtrwalszych materiałów w przyrodzie. Całość zabezpieczona jest jeszcze technologią Sanitized®, zawierającą jony srebra. Dzięki niej rozwój szkodliwych drobnoustrojów na powierzchni zlewu jest mniejszy o 99 proc. Materiał jest przy tym odporny na krótkotrwałe działanie wysokich temperatur, nawet do 280 stopni, uderzenia i zarysowania. To sprawia, że zlewozmywaki Franke zagoszczą w kuchni na długie lata.
 

zlewozmywak franke jednokomorowy
zlewozmywak do kuchni
zlewozmywaki franke
Uniwersalny, piękny i prosty design sprawia, że zlewozmywaki Marius pasują do każdej aranżacji kuchni – zarówno nowoczesnej, jak i klasycznej

Zlewozmywaki Franke – piękny i prosty design, który pasuje do każdego wnętrza

Estetyczny minimalizm zlewozmywaków z linii Maris sprawia, że doskonale wpisują się w różnorodne style aranżacyjne: kuchnie nowoczesne, industrialne, klasyczne, itd. Dopasowanie do powierzchni zapewnia aż 12 wersji zlewu, różniących się wielkością i konfiguracją komory. Linia oferuje nawet 7 najbardziej popularnych kolorów, a także 3 sposoby montażu – do podbudowy, na równo z blatem oraz wbudowywany. Dzięki temu bez problemu dobierzemy zlewozmywak do każdego rodzaju i koloru blatu oraz połączymy go z dowolną baterią kuchenną.

Na odbiór wizualny zlewu wpływają też dopracowane detale. Niezwykle eleganckie stalowe osłony odpływu i przelewu harmonijnie współgrają z formą komory, a jej cienka krawędź stanowi estetyczną ramę dla zlewozmywaka. Przy takim wsparciu nawet sprzątanie po przyjęciu będzie przyjemnością.

Przeczytaj więcej o zlewozmywakach Maris na stronie: franke.com/pl/pl/hs/polecane/maris-fragranite-bowls.html

MATERIAŁ PARTNERA: FRANKE.PL