pralka Candy RapidO

Pralka do zadań specjalnych – perfekcyjne pranie i skuteczna dezynfekcja

Łazienka

Nowoczesny sprzęt AGD zadziwia swoją praktycznością! Oszczędza czas i energię, usuwa zabrudzenia w niecałą godzinę, a do tego możesz nim zarządzać i kontrolować jego stan techniczny nawet będąc poza domem.

reklama
Pralka Candy RapidO


Pralka do zadań specjalnych – dezynfekcja w mniej niż godzinę

Dla zabieganych liczy się każda chwila. Nie sposób więc nie doceniać sprzętów AGD, które pozwalają oszczędzić czas poświęcany na porządki w domu. Czy jednak pranie, które zajmuje nie więcej niż godzinę, skutecznie usuwa bakterie i alergeny?

Okazuje się, że tak. Krótkie programy zapewniają dzisiaj pielęgnację na naprawdę wysokim poziomie. Na przykład pralka Candy RapidO RO4 1274DXH5\1-S posiada 15 programów, z czego aż 9 trwa krócej niż godzinę. Na szczególne wyróżnienie zasługuje niezwykle skuteczny program Daily Hygiene, który w 60 stopniach Celsjusza gwarantuje głębokie czyszczenie i usunięcie bakterii w zaledwie 59 minut.

Praktycznie i wygodnie – innowacyjne funkcje, które ułatwiają pranie

Krótkie programy prania to nie jedne zalety nowoczesnych pralek. Wiele z nich ma dodatkową funkcję pary (Easy Iron), która redukuje ilość zagnieceń, co znacznie ułatwia prasowanie ubrań. Praktycznym rozwiązaniem, szczególne dla zapominalskich, jest możliwość zatrzymania pralki w trakcie pracy. Wystarczy, że przypomnisz sobie, ile razy zdarzyło ci się znaleźć element garderoby czy nawet ręcznik, który chciałbyś jeszcze dołożyć do prania, aby docenić tę opcję.

Zaletą modelu Candy RapidO jest także KG Detector – sprytna funkcja, która pozwala dobrać najlepsze parametry (ilość wody, rytm obrotów bębna czy prędkość wirowania) w zależności od wielkości oraz rodzaju prania. Urządzenie wykrywa także obecność piany, dzięki czemu w razie potrzeby zwiększa ilość wody podczas płukania.

Warto wspomnieć jeszcze o funkcji Refresh Touch stworzonej z myślą o wszystkich, którym zdarza się zapomnieć o wyjęciu prania. Regularne ruchy bębna sprawią, iż pozostawione w pralce ubrania będą świeże, przyjemnie pachnące i pozbawione zagnieceń. Funkcję aktywujesz za pomocą swojego smartfona.

Pralka Candy RapidO 
Pralka Candy RapidO 

Nowoczesny sprzęt AGD – elegancki design i funkcjonalność

Wybierając sprzęt AGD zawracasz uwagę nie tylko na zaawansowane technologie, ale również na funkcjonalny design i elegancki wygląd urządzenia. W końcu pralka też powinna pasować do aranżacji twojego mieszkania. Liczą się zgrabne kształty, wygodne uchwyty i drzwi, które ułatwiają załadowanie i wyładowanie prania oraz nowoczesne, intuicyjne wyświetlacze LED, które bez trudu pozwalają skonfigurować najlepsze opcje.

Podczas porządków trudno uniknąć hałasu, a jednak nowe urządzenia w tym pomagają. Pralka Candy RapidO RO4 1274DXH5\1-S jest wyposażona w silnik inwerterowy, który minimalizuje głośność jej pracy. Taki praktyczny sprzęt sprawia, że codzienne obowiązki stają się łatwe i przyjemne. A dzięki temu, że pralka jest tak cicha, możesz z niej swobodnie korzystać przez całą dobę.

Pralka Candy

Zarządzanie pralką przez smartfona

Zrób zdjęcie prania smartfonem, a aplikacja doradzi Ci najlepszy program. Tak, to naprawdę działa! Dostępna w aplikacji simply-Fi specjalna funkcja Snap& Wash pomoże Ci wybrać najlepszy program. Wystarczy, że za pomocą telefonu zrobisz zdjęcia ubrań. Pralka sama ustawi również odpowiednią temperaturę i prędkość wirowania. Candy RapidO RO4 1274DXH5\1-S wyposażono w moduł Wi-Fi, więc możesz się z nią łączyć za pomocą smartfona. Z dowolnego miejsca skontrolujesz stan swojego prania i wszystkie jego aspekty, a nawet sprawdzisz stan techniczny urządzenia. Tak wygodnego rozwiązania nie może zabraknąć w nowoczesnym domu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.candy.pl
MATERIAŁ PARTNERA