Raw Decor – mozaiki ceramiczne o światowym dizajnie z polską tradycją

Łazienka

Współczesne płytki ceramiczne nie mają wyłącznie walorów użytkowych. Pełnią przede wszystkim funkcje dekoracyjne i sprawiają, że nasze domy stają się oazą piękna i harmonii. Marka Raw Decor nie tylko wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientom, ale przede wszystkim tworzy trendy, które zmieniają oblicza wnętrz.

Z miłości do mozaiki, z potrzeby kontynuowania rodzinnej tradycji…

Marka Raw Decor powstała kilka lat temu z potrzeby tworzenia pięknych i wysoce jakościowych mozaiek ceramicznych. Dziadek założycieli w okresie przedwojennym zajmował się wypalaniem kafli do pieców i prowadził własną kaflarnie.

W 2013 roku, rodzeństwo postanowiło wskrzesić tą tradycję i przełożyć ją na obecnie panujące trendy, wypełniając tym samym niszę rynkową.

reklama

Mozaiki i płytki dostępne w ofercie Raw Decor cechują się nie tylko walorami praktycznymi ale są również w czołówce najbardziej designerskich materiałów wykończeniowych na rynku. Domeną marki Raw Decor jest mozaika w bardzo prostych ponadczasowych formach, która wprowadza do wnętrz wyjątkową harmonię. Mozaiki utrzymane są w klasycznym dizajnie, idealnie nadają się do szerokiego wachlarza stylów wnętrzarskich takich jak: modern classic, nowojorski, angielski, skandynawski, minimalistyczny czy loftowy.

Przeznaczeniem mozaiek jest zarówno zdobienie ścian, jak i podłóg. Marka w swojej ofercie, poza mozaikami posiada również szeroką gamę ceramiki dekoracyjnej – od waz, po stołki ceramiczne czy lampy stołowe.

Każdy z produktów marki Raw Decor ekskluzywnie dopełnia wykończone wnętrze, z dbałością o najmniejszy szczegół i najwyższą jakość wykonania.

Źródło: materiały prasowe