rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne Screen – więcej niż ochrona przed słońcem!

Okna z ANWIS

Przeciwsłoneczne rolety zewnętrzne Screen doskonale sprawdzą się w otoczeniu domu i ogrodu. Nowy system rolet Anwis łączy w sobie funkcje osłony przeciwsłonecznej i moskitiery, dzięki czemu ani warunki pogodowe, takie jak ostre słońce i porywisty wiatr, ani owady, nie będą już zakłócały naszego wypoczynku.

reklama
przeciwsłoneczne rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne Screen – optymalna ochrona przed słońcem

Rolety zewnętrze Screen Anwis to idealny wybór nie tylko na lato, ale polecamy je szczególnie teraz, gdy ostre słońce utrudnia nam pracę w home office czy zakłóca relaks na tarasie. To osłony, które sprawdzą się na każdego rodzaju oknach. Zamontowane na dużych przeszklonych powierzchniach zapewnią nam optymalną ochronę przeciwsłoneczną oraz wsparcie pracy klimatyzatorów, ograniczając tym samym koszty ich eksploatacji.

Roletę Screen możemy zmontować we wnęce lub na elewacji. Często stosowana jest także w architekturze ogrodowej jako przesłona pergol lub altan. W takim przypadku ciekawym rozwiązaniem jest możliwość odwrotnego montażu skrzynki, co umożliwia umieszczenie prowadnic oraz tkaniny bliżej zewnętrznej części konstrukcji, a tym samym pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

W nowo projektowanych domach doskonale sprawdzają się rolety zewnętrze w systemie podtynkowym. W taki wypadku widocznym elementem osłony pozostanie jedynie tkanina, którą możemy dopasować do indywidualnych aranżacji oraz potrzeb.


Idealny poziom widoczności i nasłonecznienia

Szeroka gama tkanin o różnej przezierności pozwoli nam dostosować osłony do fasady budynku zarówno pod kątem funkcjonalnym, jak i wizualnym. W systemie rolet Screen Anwis możemy decydować m.in. o stopniu przezierności tkaniny (OF: 0%, 1%, 3%, 4%). Wraz ze wzrostem współczynnika otwarcia (OF) zwiększa się stopień przenikania światła. Roleta o wartości OF 0%, zapewni nam całkowitą prywatność oraz pełne zaciemnienie. To doskonałe rozwiązanie na przykład do sal konferencyjnych i pomieszczeń domowych, w których chcemy zapewnić sobie całkowitą intymność. Tkaniny o większym stopniu przezierności często stosowane są na pergolach czy tarasach. Eliminują refleksy świetlne i zapewniają kameralny charakter osłanianej przestrzeni, przy jednoczesnej widoczności krajobrazów rozpościerających się na zewnątrz.
 

rolety zewnętrzne screen
rolety zewnętrzne screen anwis
rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne


Rolety zewnętrzne Anwis – więcej niż osłona przeciwsłoneczna

Głównym przeznaczeniem rolet zewnętrznych Screen jest ochrona budynku przed intensywnym słońcem oraz nagrzewaniem się pomieszczeń. W ten sposób zapewniają nam komfortowe warunki w mieszkaniu lub biurze. Nowy system rolet Anwis to jednak zacznie więcej niż osłona przeciwsłoneczna.

Marka Anwis gwarantuje nam trwałość konstrukcji oraz tkanin nawet podczas obsługi w trudnych warunkach pogodowych. Rolety zewnętrze są odporne na wilgoć, wysoką temperaturę i promieniowanie UV. W systemie ZIP, w którym tkanina jest zintegrowana z prowadnicami bocznymi, roleta zabezpiecza osłanianą przestrzeń przed porywistym wiatrem. Ustawiona w pozycji zamkniętej będzie pełniła też funkcję moskitiery oraz bariery przed zanieczyszczeniami.

Dzięki temu, że rolety zewnętrzne Screen łączą w sobie wiele funkcji, ani warunki pogodowe, takie jak ostre słońce i silny wiatr, ani owady, nie będą już zakłócały naszego wypoczynku na świeżym powietrzu.

rolety zewnętrzne anwis
rolety zewnętrzne screen
rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne materiałowe

Rolety Screen – stylowe i wygodne rozwiązanie do domu i ogrodu

Roletami zewnętrznymi Screen z łatwością przesłonimy każdą dużą powierzchnię: do 6 m szerokości lub o maksymalnej powierzchni 18 mkw. Sprawdzają się nie tylko na oknach, mogą być zamontowane również w altanach, werandach, pergolach albo na balkonie. Dzięki temu w każdym miejscu stworzymy stylową, ciekawą i wygodną przestrzeń.

Nowoczesne wzornictwo i kolorystyka systemów Anwis pozwalają dopasować osłony do każdej aranżacji. Do wyboru mamy aż 47 tkanin screenowych i 15 modnych kolorów osprzętu – od bieli i szarości, przez antracyt i grafit po czerń. Dzięki temu zaaranżujemy każdą przestrzeń tak, by pasowała do architektury domu, ogrodu lub biura.

Dla naszego komfortu wszystkie modele rolet Screen wyposażono w sterowanie elektryczne. Wystarczy pilot lub aplikacja na smartfona, by szybko ustawić osłonę w pozycji, która zapewnia optymalne warunki do pracy lub odpoczynku. Rolety zewnętrze mogą również podnosić się i opuszczać bez nasze ingerencji. Wystarczy podłączyć je do automatyki pogodowej lub programatora czasowego. Wygodnie, prawda?

Wyposażone w najnowsze sposoby sterowania rolety Screen staną na straży optymalnych warunków do pracy i wypoczynku, zawsze wtedy, gdy tego potrzebujemy. Są wygodne, trwałe i mają naprawdę szeroką gamę zastosowań.

ARTYKUŁ PARTNERA: ANWIS.PL