żaluzje i rolety anwis we wnętrzach sióstr adih

Żaluzje i rolety Anwis we wnętrzach sióstr ADiHD – jakie osłony okienne wybrały najsławniejsze instagramerki w Polsce?

Okna z ANWIS

Branża wnętrzarska jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku konsumenckim, dlatego dobry pomysł i ciekawa realizacja to klucz do sukcesu. Anwis udowadnia, że tak oczywiste na pozór produkty, jak rolety i żaluzje, można pokazać w inspirujący sposób. Marka stawia na coraz bardziej popularny influencer marketing zapraszając do współpracy najsławniejsze siostry Instagrama w Polsce – Ilonę i Milenę Krawczyńskie, czyli siostry ADiHD. 

siostry ADiHD w kampanii marki anwis
Siostry ADiHD w najnowszej kampanii marki Anwis

Anwis Talks – żaluzje i rolety Anwis we wnętrzach znanych osób

Firma Anwis to jeden z czołowych producentów osłon okiennych, która oferuje klientom najnowocześniejsze rozwiązania w postaci wysokiej jakości przesłon okiennych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych. Produkty firmy cechuje dbałość o najmniejszy detal, ciekawe wzornictwo i ogromna funkcjonalność. Ostatnio firma wyszła z ciekawą inicjatywą ANWIS TALKS, gdzie prezentuje wyjątkowe wnętrza znanych osób, w których dopełnienie stanowią rolety i żaluzje marki. Bohaterowie kolejnych odcinków łączą osłony okienne z różnymi stylami, tworząc niepowtarzalną atmosferę pomieszczeń. Najnowszym projektem marki jest współpraca z kultowymi siostrami polskiego Instagrama – Iloną i Mileną Krawczyńskimi, znanymi w sieci jako Siostry ADiHD.
 

Anwis i siostry ADiHD – piękne inspiracje i duża dawka praktycznej wiedzy

Marka Anwis poprzez współpracę z rozpoznawalnymi instagramerkami chce przekazać garść inspiracji. – Pokazujemy nasze produkty w pięknych wnętrzach, bo wiele osób szuka prawdziwych inspiracji, nie takich z katalogu reklamowego. Zależało nam, aby oddać ciepło domowego ogniska, pokazać energię i radość, jakie daje przebywanie w przyjaznej, harmonijnej przestrzeni domu – tłumaczy przedstawicielka marki Anwis, Agnieszka Gołębiewska.

mieszkanie w stylu boho żaluzje bambusowe
anwis i siostry ADiHD
sypialnia w stylu boho żaluzje bambusowe
Mieszkanie Ilony urządzone w stylu boho
mieszkanie w stylu boho zasłony flex
współpraca marki anwis i sióstr adihd


Jak siostry ADiHD zaaranżowały swoje wnętrza uwzględniając żaluzje i rolety Anwis?

Jakie osłony okienne wybrały najsławniejsze instagramerki w Polsce? Ich biuro miało być uporządkowane, eleganckie i praktyczne. Całość utrzymana jest więc w stylu modern glamour. W takiej aranżacji doskonale odnalazły się białe żaluzje drewniane 50 mm z kolekcji Natural, charakteryzujące się widoczną fakturą drewna oraz welurowe zasłony Flex (montowane na haczykach) w kolorze ciemnego granatu, zdobione podwójną fałdą.

Odmienne jest mieszkanie Ilony utrzymane w stylu boho, którego projekt zakładał wprowadzenie ciepłego klimatu. Styl boho to tradycyjne rzemiosło oraz naturalne surowce. Wśród materiałów królują wiklina, bambus, glina, cyna, miedź, bawełna i len. W tej aranżacji świetnie sprawdziły się żaluzje bambusowe 50 mm w naturalnych barwach, które w porównaniu z drewnem są cieńsze, a zarazem mają lżejszą konstrukcją lameli. Zmiana kąta ich pochylenia pozwala budować nastrój oraz regulować ilość przenikającego do wnętrza światła.

Dopełnienie tej aranżacji stanowią zasłony Flex, tym razem w odcieniu kawy z mlekiem, które pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną – w razie potrzeby zapewniają pełne zaciemnienie pomieszczenia, a co za tym idzie relaksujący odpoczynek o każdej porze dnia. 

biuro sióstr adihd współpraca marka anwis
biuro sióstr adihd żaluzje marki anwis
białe żaluzje drewniane aranżacje
Biuro sióstr ADiHD urządzone w stylu modern glamour


Współpraca marki Anwis i sióstr ADiHD – atrakcyjny sposób na przekazanie wiedzy na temat wyboru oraz zakupu osłon okiennych

Marce Anwis zależało też, by przekazać wiedzę dotyczącą samego procesu zakupowego, parametrów technicznych produktu oraz najważniejszych informacji ułatwiających i warunkujących wybór osłon okiennych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że taka wiedza wymaga specjalnej oprawy w przekazie. Aby była łatwo przyswajalna, musi być podana w lekkostrawnej formie. Ilona i Milena są stworzone do tego, aby ułatwić nam komunikację z odbiorcami naszych produktów – dodaje Agnieszka Gołębiewska z Anwis. Influencerki razem z przedstawicielem marki przechodzą przez cały proces zakupowy, co na pewno będzie dużym ułatwieniem dla wszystkich planujących zakup i montaż osłon okiennych.

Materiał filmowy zawierający te cenne wskazówki można zobaczyć m.in. na kanale Youtube marki Anwis. Efekty całej współpracy możemy już obejrzeć na stronie: anwis.pl/pl/anwis-talks-siostry-adihd

ARTYKUŁ PARTNERA: 
ANWIS.PL