płytki drewnopodobne

Moda na drewno

Podłogi

Nowoczesne i skandynawskie trendy bardzo mocno nawiązują do naturalnych materiałów. Dlatego właśnie w aranżacjach króluje drewno w jak najbardziej surowej swojej formie. Z drugiej strony cenimy powierzchnie estetyczne, łatwe do utrzymania w czystości oraz odporne na wilgoć i uszkodzenia.

Dlatego właśnie prawdziwym przebojem są płytki drewnopodobne, które rewelacyjnie sprawdzają się w łazienkach, w kuchniach, salonach i na tarasach. Rewelacyjnie komponują się z panelami i innymi telemetrią wyposażenia.

reklama

Zalety płytek drewnopodobnych

Przede wszystkim płytki drewnopodobne poza tym, że dość wiernie odwzorowują kolorystykę i fakturę naturalnego materiału, to również nawiązują do kształtu paneli lub parkietów. Dzięki temu na przykład propozycja Venis Starwood Ice Nebraska Tea doskonale będzie komponować się z meblami czy też stolarką. To wytrzymałe płytki, które są odporne na ścieranie, działanie środków chemicznych i bez problemów można je ułożyć w dowolny sposób, co dodatkowo podkreśli charakter wnętrza lub przestrzeni tarasowej. Najczęściej płytki Venis Starwood Ice Nebraska Almond kładzie się w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Ciekawa faktura i kolorystyka sprawiają, że będzie to doskonałe uzupełnienie aranżacji salonu, biura czy też przestrzeni restauracyjnej.

Jak drewniane deski

Płytki Venis Starwood Noa Tanzania Almond przede wszystkim zachwycają wykończeniem kolorystyką oraz niepowtarzalnym wzornictwem. Dlatego właśnie w każdej przestrzeni będą się prezentować niezwykle efektownie. Po tego typu podłogę sięga się najczęściej w miejscach, gdzie nie do końca sprawdza się parkiet lub panele, a dzięki atrakcyjnej kolorystyce i wiernemu odwzorowaniu rysunku drewna można stworzyć niezwykle konsekwentną aranżację w całym domu. Modele takie jak Venis Starwood Eden Tanzania Almond sprawiają, że wnętrza wyglądają ciepło i przytulnie. Takie nowoczesne wykończenie idealnie wpisuje się w każdą stylizację.  

Podłoga na lata

Z pewnością wielką zaletą płytek drewnopodobnych jest ich wytrzymałość. Jest ona z pewnością większa niż paneli czy parkietów. Wysoka jakość produktów sprawia, że są one odporne na wybarwienia, rysy, ścieranie czy też uszkodzenia mechaniczne i przede wszystkim wilgoć, co jest szczególnie ważne, gdy wybieramy podłogę do kuchni, łazienki czy na taras. Świetnie płytki sprawdzają się także w korytarzach, przedpokojach i na schodach. Szybko i łatwo można je umyć, nie wymagają specjalnej konserwacji, a w tym wydaniu prezentują się doskonale.

Materiał partnera: cerdesign.pl