saturator do gazowania wody sodastream

Dobry design w prezencie – saturator do gazowania wody SodaStream to doskonały pomysł na prezent dla bliskich!

RTV i AGD

Święta zbliżają się wielkimi krokami, to ostatni dzwonek na zakup prezentu. Czym rozpieścić miłośnika designu, który zdaje się mieć absolutnie wszystko? Jeśli nie jesteś pewny, czego życzą sobie Twoi bliscy, podaruj im opcję spełniającą wszystkie kryteria prezentu idealnego. Saturator do gazowania wody SodaStream – praktyczne urządzenie o oryginalnym designie – zapewni im stały dostęp do świeżej wody z bąbelkami.

Okazuje się, że elementy wyposażenia i wystroju wnętrz czy artykuły AGD i elektronika nie są zbyt często wybierane przez Polaków jako prezenty dla bliskich. Tylko 1 na 10 osób sięgnie w sklepie po taki przedmiot – wynika z badania przeprowadzonego przez BioStat dla SodaStream. Tymczasem miłośnicy dobrego stylu na pewno ucieszą się z niewielkich, praktycznych i eleganckich urządzeń domowego użytku.

Jakie cechy powinny mieć nasze idealne prezenty? Najbardziej zależy nam, by podarunki były ponad wszystko praktyczne, ale też przemyślane, spersonalizowane oraz eleganckie. Dla 77 proc. z nas również to, czy prezent wpisuje się w założenia ekologii jest bardzo istotną kwestią.
 

Praktyczna propozycja

Ankietowani, którzy znają saturator SodaStream zostali poproszeni w badaniu o wskazanie, czy w ich opinii stanowiłby on dobry podarunek dla bliskich na święta. Aż 74 proc. z nich powiedziało, że tak! Co więcej, 68 proc. przebadanych Polaków chciałoby otrzymać ekspres do gazowania wody SodaStream w prezencie.

– O tym, czy sprzęt jest użyteczny może decydować wiele różnych cech. 7 na 10 badanych uznało, że jest to wygoda, a więc możliwość posiadania wody gazowanej na zawołanie. Ponad 40 proc. respondentów wskazało na oszczędność takiego rozwiązania, a ponad ⅓ na wspieranie zdrowych nawyków – podkreśla Katarzyna Konwińska, Dyrektor Marketingu w SodaStream Poland.

Sprawdź, czym zastąpić jednorazowy plastik!
 

dlaczego warto kupić ekspres sodastream na prezent

Dlaczego warto kupić ekspres SodaStream na prezent?

 • Z jego pomocą dbamy o planetę i siebie. Nie generujemy setek plastikowych butelek jednorazowego użytku. Przy okazji koniec z dźwiganiem ciężkich zgrzewek z wodą!

 • Możliwe jest przygotowanie wody o dowolnym stopniu nasycenia – nisko, średnio lub mocno gazowanej. Wystarczy już jedno naciśnięcie dźwigni, aby zamienić zwykłą wodę w świeżą wodę gazowaną. Dzięki temu mamy dostęp do wody z bąbelkami, kiedy tylko chcemy.

 • Oszczędzamy – koszt litra wody gazowanej przygotowanej za pomocą urządzenia to ok. 80 groszy.

 • Jeden cylinder z gazem pozwala przygotować do 60 l wody gazowanej, wymiana go na pełny możliwa jest online oraz w jednym z ponad 800 punktów w całej Polsce za ok. 49 zł.

 • Uzyskaną gazowaną wodę można wykorzystać jako bazę do przyrządzenia pysznych domowych koktajli. SodaStream ma w swojej ofercie syropy smakowe, także bez cukru, jak również koncentraty, które pozwolą przygotować popularne napoje gazowane.

saturator do gazowania wody SodaStream Duo


Design w 3 odsłonach

Aktualnie w ofercie SodaStream do wyboru są trzy modele saturatorów:

 • Eleganckie, stalowe Duo, które w zestawie zawiera dwie butelki: tritanową, która świetnie sprawdzi się na spacerze czy siłowni oraz szklaną karafkę, która idealnie nada się do serwowania wody gazowanej gościom – nie tylko od święta.
   

saturator do gazowania wody SodaStream Terra


 

 • Matową Terrę – połączenie minimalizmu z atrakcyjną ceną. Dobrze wkomponuje się w każde wnętrze kuchenne – zarówno urządzone w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.
   

saturator do gazowania wody SodaStream Art


 

 • Art – saturator w stylu retro. Metalowe elementy idealnie współgrają zarówno z klasycznym, jak i minimalistycznym wystrojem, a jego bezprzewodowe działanie sprawia, że jest świetnym dodatkiem do stylowego biura lub salonu. Ekspres został doceniony za swój niepowtarzalny design i funkcjonalność. Zdobył prestiżową nagrodę 2021 GOOD DESIGN® jako jeden z najbardziej innowacyjnych i nowatorskich produktów gospodarstwa domowego oraz brązowy medal w prestiżowym konkursie Spark Awards For Design.
   


Wszystkie dostępne saturatory SodaStream są bezprzewodowe, wyposażone w innowacyjną, technologię Quick Connect, która zapewnia prosty i intuicyjny montaż cylindra. Saturatory dostępne są w dwóch kolorach: czarnym i białym. Butelki nie zawierają BPA i nadają się do mycia w zmywarce.

Aby dowiedzieć się więcej o SodaStream, odwiedź stronę bąbelkowej rewolucji.

Materiał Partnera