designerskie i praktyczne urządzenia agd które zaskakują funkcjami

Nowoczesne urządzenia AGD od Franke nie tylko świetnie wyglądają, ale zaskakują też praktycznymi funkcjami!

RTV i AGD

Kuchnia w ostatnich latach stała się bardziej wyrafinowana – coraz częściej jest eleganckim przedłużeniem salonu. Zyskała też wiele praktycznych rozwiązań, takich jak szuflady z praktycznymi organizerami na akcesoria czy wyspecjalizowane urządzenia, które ukrywa się w zabudowie. W najnowsze trendy kuchenne doskonale wpisują się wysublimowane i zaskakujące funkcjami sprzęty AGD od Franke. Przyjrzyjmy się im bliżej!

reklama

Czy zauważyliście ewolucję, jaką przeszła kuchnia w ostatnich latach? Stała się bardziej wyrafinowana pod względem estetyki oraz funkcjonalności. Kuchnię, szczególnie tę otwartą, urządzamy dzisiaj podobnie jak salon, stąd obecność we wnętrzu wysokiej jakości materiałów, eleganckich nasyconych kolorów i całkowicie czarnych sprzętów AGD, które uzupełniają wystrój niczym najlepsze, designerskie gadżety.
 

czarny sprzęt agd w kuchni
Całkowicie czarny okap Mythos Pro oraz płyta indukcyjna Mythos


Całkowicie czarne AGD do zabudowy – eleganckie i praktyczne rozwiązania do kuchni

Dzisiaj w naszych kuchniach zagościły barwy, które kojarzą się z luksusowymi wnętrzami – subtelne odcienie nasyconych kolorów oraz ciemne, wręcz czarne tonacje. Ich elegancję podkreślają satynowe lub matowe tekstury, nadające lekki poblask lub tajemniczą głębię. Zobaczymy je na przykład w kuchniach otwartych na salon, które są naturalnym przedłużeniem stylowych pokojów dziennych.
 

całkowicie czarne piekarniki franke
bateria kuchenna Icon Semi-Pro w modnej matowej czerni


W kuchennych zabudowach królują odcienie szarości, wpadające w antracyt, a także czerń. Ciemne, matowe meble miały kiedyś opinię trudnych w utrzymaniu czystości. Na szczęście już nie musimy się ich bać. Nowoczesne laminaty imitujące lakier lub fornir mają powierzchnie, na których nie zostają nawet odciski palców!

Kluczem do sukcesu w aranżacji eleganckiego wnętrza z ciemnymi meblami jest zachowanie spójności oraz konsekwencja. W zabudowie kuchennej powinny znaleźć się stylowe, zaprojektowane z umiarem, urządzenia. Należą do nich całkowicie czarne AGD do zabudowy: płyta indukcyjna, okap, zlewozmywak i bateria kuchenna. Ich jednolity kolor będzie dla kuchni estetyczną klamrą.

czarne agd w kuchni
specjalistyczna szuflada AGD pod ekspres do kawy
Specjalistyczna szuflada AGD pod ekspres do kawy

 

Zaskakujące funkcjami rozwiązania do kuchni: urządzenia AGD jak designerskie gadżety i szuflady z organizerami na akcesoria

W kuchni pojawia się coraz więcej wyspecjalizowanych urządzeń AGD, które możemy ukryć w zabudowie meblowej, aby nie zakłócały spójnego wystroju naszego wnętrza. Są to na przykład ekspresy do kawy oraz chłodziarki do wina. Co więcej, w ofercie szwajcarskiej marki Franke dopasujemy do nich dedykowane szuflady.
 

specjalistyczna szuflada AGD pod winiarkę
specjalistyczna szuflada AGD pod winiarkę


W modelu przeznaczonym pod ekspres znajdziemy organizer z drewna dębowego z miejscem na akcesoria niezbędne do serwowania kawy i herbaty. Dzięki specjalnym pojemnikom, w których możemy przechowywać ziarna i liście, nasze ulubione mieszanki dłużej zachowają świeżość. Dołączono także zestaw do latte art, który pozwala na tworzenie pięknych wzorów na powierzchni kawy.

W specjalnej szufladzie przeznaczonej pod winiarkę, znajdziemy dębowy organizer, który stanowi oprawę dla otwieraczy do butelek, korkociągów i korków np. do szampana. Każdy z nich ma swoje miejsce w odpowiednio ukształtowanych wyżłobieniach.

franke specjalistyczna szuflada AGD pod winiarkę
franke specjalistyczna szuflada AGD pod ekspres do kawy
całkowicie czarne piekarniki franke
Całkowicie czarne piekarniki Mythos


W nowoczesnej zabudowie kuchennej nie może zabraknąć miejsca dla piekarnika z czarnym szkłem i detalami w czarnym macie. Najlepiej wybrać model z funkcjami parowymi oraz programami automatycznymi, w którym przyrządzimy zdrowe, dietetyczne dania.

Całkowicie czarne urządzenia kuchenne to nie tylko wysmakowany styl, ale też bezpieczny, ponadczasowy wybór do każdego wnętrza. Prezentują się elegancko i nowocześnie. Pasują praktycznie wszędzie, również do kuchni otwartej na salon. Ich harmonijna estetyka nigdy się nie znudzi i nie wyjdzie z mody. Urządzając kuchnię warto postawić także na funkcjonalne, wyspecjalizowane urządzenia AGD, które ułatwią i uprzyjemnią nam codzienność oraz dedykowane im szuflady z wygodnymi organizerami, które pomogą nam zachować porządek w akcesoriach do serwowania kawy, herbaty czy wina.

Więcej informacji na temat sprzętów AGD znajdziecie tutaj: Rodzina Mythos | Franke Home Solutions

MATERIAŁ PARTNERA