Miuform – meble do salonu z osobowością

Miuform – meble do salonu z osobowością

Salon

Szukasz nowoczesnych i wygodnych mebli wypoczynkowych? Fotele, sofy i narożniki polskiej marki Miuform to meble do salonu z osobowością.

reklama

Miuform – polski design dla wnętrz

Ponad 30-letnie doświadczenie produkcyjne i wielkie zamiłowanie do projektowania zaowocowało powstaniem polskiej (i poznańskiej) marki Miuform. Meble z wielkopolskiej fabryki, które od lat goszczą w tysiącach domów w Europie Zachodniej, teraz zyskują coraz większe grono miłośników na rodzimym rynku. Warto poznać ich zalety!

 

Narożnik rozkładany z kolekcji Charming Charlie, MIUFORM


Meble do salonu: sofy, fotele i narożniki

Kolekcje Miuform to idealne połączenie nowoczesnego wzornictwa z osobistym charakterem. Sofy, fotele i narożniki zapewniają wygodny wypoczynek, dopasowanie do każdego wnętrza i stylu, ale przede wszystkim są przyjazne dla domowego budżetu.

Każdy mebel: fotel, narożnik czy sofa – przedstawiciel rodziny Miuform ma swój niepowtarzalny charakter i jest w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. W ramach każdej kolekcji znajdziesz różne rozmiary mebli wypoczynkowych.

fotel i sofa
Fotel i sofa Z KOLEKCJI Lazy Lukka, MIUFORM

Fotel w stylu boho, wygodna sofa i minimalistyczny narożnik

Jesteś miłośnikiem nieskrępowanego i radosnego wzornictwa w stylu boho – oczarują Cię fotel, narożnik i sofa Charming Charlie. Poszukujesz minimalistycznej formy, ale zależy Ci na ponadczasowym pięknie swojego narożnika? Kolekcja Classy Sophie świetnie wkomponuje się w Twój salon.

Leniwy wieczór z książką – spędzisz przyjemne chwile na wygodnej, rozkładanej sofie Lazy Lukka. Zdrowy odpoczynek będzie łatwy z meblami do salonu Sweet Harmony, natomiast kolekcja wypoczynkowa Royal Rose łączy w sobie nowoczesność z angielskim wdziękiem i dyskretną elegancją.

narożnik rozkładany
Narożnik rozkładany z kolekcji Sweet Harmony, MIUFORM
sofa rozkładana
Sofa rozkładana z kolekcji Royal Rose, MIUFORM
meble modułowe do salonu
Meble modułowe z kolekcji Miu Magic, MIUFORM


Miu Magic – systemy modułowe do salonu

Nie lubisz ograniczeń, schematów i monotonii? Odkryj dwa, zupełnie nowe systemy modułowe do salonu (proj. Agnieszka Możdżer), które umożliwią błyskawiczną metamorfozę Twojej przestrzeni.

Nowoczesne bryły o organicznych kształtach, ruchome oparcia, które łatwo umieścisz w dogodnym miejscu, wymienne pokrowce – to wszystko sprawi, że szybko dopasujesz mebel do swoich potrzeb i nastrojów. Własną przestrzeń relaksu stworzysz dzięki funkcji spania, a wygodę przechowywania zapewni Ci skrzynia na pościel.

meble systemowe
meble systemowe do salonu
meble modulowe do salonu
One Sofa System, Miuform

One Sofa System – system oparty na jednym, rozkładanym module

One Sofa System (proj. Michał Tokarski) oparty jest na jednym rozkładanym module. Pozwala tworzyć dowolne konfiguracje mebli wypoczynkowych: fotele, szezlongi, sofy 2 lub 3-osobowe oraz narożniki z funkcją spania. Dodatkami są wolnostojący podnóżek oraz opcjonalnie montowane podłokietniki. Głównymi założeniami projektu są: kompaktowość, łatwość transportu (jeden moduł mieści się w standardowych paczkach kurierskich), możliwość rozbudowy i tworzenia różnorodnych kompozycji.

Prototypy produktów modułowych zostały zaprezentowane polskiej publiczności podczas targów Warsaw Home 2019. One Sofa System w ramach projektu granty_na_dizajn, a Miu Magic na stoisku Miuform w hali E. Światowa premiera obu kolekcji będzie miała miejsce 13 stycznia w Kolonii na targach IMM (hala 7/stoisko B019), a w stałej sprzedaży będą dostępne od lutego 2020.

ARTYKUŁ PARTNERA: miuform.com
Zdjęcie główne: narożnik Classy Sophie, MIUFORM