meble tapicerowane

Meble tapicerowane Alwes Collections – narożniki, sofy i fotele dokładnie takie, jakich potrzebujesz

Salon

Meble tapicerowane Alwes Collections to narożniki, sofy i fotele, które idealnie dopasujesz do swojego wnętrza. Do wyboru są nie tylko kolory i materiały obić czy rodzaje nóżek, ale nawet sam stelaż, który odmienia całkowicie design mebla.

reklama
meble tapicerowane Alwes Collections
Szezlong Z KOLEKCJI Glamour, ALWES.COM.PL

Meble tapicerowane Alwes Collections – jakość w parze z designem

Zarówno moda, jak i design zmierzają dzisiaj w kierunku „slow”. Zwalniamy tempo, żyjemy bardziej świadomie, myślimy ekologicznie i długodystansowo, a we wnętrzach spędzamy więcej czasu niż kiedykolwiek. Dlatego urządzając mieszkanie stawiamy na jakość, formę oraz – co ostatnio jest szczególnie ważne – indywidualne podejście i rozwiązania idealnie dopasowane do naszych potrzeb. Coraz bardziej uważnie wybieramy meble i dodatki do domu, a rzadziej kupujemy pod wpływem impulsu. Inwestujemy w meble ponadczasowe. Bardzo ważna więc staje się dla nas świadomość pochodzenia produktów i materiałów, z których wyposażenie domu jest wykonane. 

Naszą uwagę powinny przyciągać marki, takie jak Alwes Collections. To lokalna marka z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży meblarskiej. Alwes Collections, wywodząca się ze Swarzędza, stawia przede wszystkim na rozwój, jednocześnie czerpiąc garściami ze swoich meblarskich korzeni.

meble tapicerowane narożniki
Tapicerowany narożnik z kolekcji BENTLY, ALWES.COM.PL


Łącząc nowoczesne technologie z wiedzą przekazywaną od pokoleń proponuje nam meble premium, które są po prostu (i aż!) niezwykle wygodne, a ich formy są tak uniwersalne, że świetnie odnajdą się w różnorodnych aranżacjach wnętrzarskich.

Rozwój dla Alwes Collections to nie tylko technologia, ale również współpraca z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi projektantami oraz starannie wyselekcjonowane skóry i tkaniny topowych producentów. Dla Alwes podstawą są też materiały, z których wykonywane są meble: drewno, skóry, tkaniny, staranne przeszycia, pianki wysoko elastyczne – wszystko ze sprawdzonych manufaktur, dla których jakość jest równie istotna jak dla Alwes.

Narożniki, sofy i fotele dokładnie takie, jakich potrzebujesz

Nie zapominajmy o bardzo istotnej rzeczy – możliwości wyboru, czyli tak naprawdę dopasowania mebli do naszych wnętrz. Kupując meble tapicerowane Alwes Collections możemy zdecydować niemal o każdym aspekcie. O tym, że można wybrać kolory tapicerki, rodzaje obić, formy nóżek czy ilość modułów, wiemy już od dawna. Alwes poszedł jednak o krok dalej – klient wybiera także ilość i rodzaj zagłówków, podłokietników (np. wersje z wbudowaną półką szklaną lub drewnianą), a także stelaż, który całkowicie odmienia design mebla. Ogromna ilość konfiguracji mebli sprawia, że wybierzemy dokładnie takie, jakich potrzebujemy. W ten sposób zaprojektujemy wygodną sofę dopasowaną do stylu wnętrza albo narożnik z odpowiednią ilością modułów, żebym zmieścili się na nim wszyscy goście.
 

meble tapicerowane narożniki modułowe
Narożnik modułowy Z KOLEKCJI CONCERTO, ALWES.COM.PL
meble tapicerowane sofy alwes
Sofa Z KOLEKCJI LABEL, ALWES.COM.PL
sofa tapicerowana
Sofa tapicerowana z kolekcji MANTA, alwes.com.pl


Meble tapicerowane Alwes Collections z funkcją sterowania głosowego

Niektóre modele mebli Alwes mają również wbudowaną funkcję sterowania głosowego – wyobraźmy sobie, że relaksujemy się wygodnie na narożniku w salonie ze szklanką zimnego napoju z palemką, oglądamy ulubiony program telewizyjny i... nie musimy wstawać, rozkładać funkcji relaksu, tylko mówimy do swojego mebla, aby właśnie tę funkcję włączył. I oto wypoczynek nabiera nowego znaczenia. Bo kto powiedział, że w dzisiejszych czasach nie możemy rozmawiać ze swoją kanapą? Otóż właśnie, w Alwes możemy.

Materiał Partnera:
alwes.com.pl

tapicerowana sofa do salonu
Sofa z kolekcji FERRARA, alwes.com.pl
tapicerowany fotel z podnóżkiem
Tapicerowany fotel z podnóżkiem z kolekcji VITO, alwes.com.pl