Wykonane z egzotycznego gatunku drewna, doskonale wpasowały się w kanon domowej aranżacji w stylu staropolskiego dworu. Osłaniając - zdobią gustowne wnętrze, przepełnione klimatem szlacheckiej dostojności i elegancji.

Wszechobecna harmonia

Zaprezentowane wnętrze ze względu na bogate wyposażenie i mnogość odpowiednio dobranych elementów dekoracyjnych, przenosi nas w podróż pod koniec XIX wieku. Pomimo, iż żaluzje zyskały na popularności dopiero sto lat później, ich wykorzystanie podczas aranżowania salonu w stylu dworkowym utworzyło niesamowitą kompozycję. W tym przypadku biały kolor żaluzji poziomych Retro od firmy ANWIS nadaje całemu pomieszczeniu harmonii i dobrego smaku. Nie kontrastuje z wystrojem domu, lecz pozwala na skrzętne wkomponowanie dodatkowego elementu ozdobnego, stanowiącego jednocześnie praktyczną i elegancką osłonę okien. W połączeniu z wysoką jakością i wytrzymałością zastosowanego gatunku drzewa (abachi), otrzymujemy produkt godny prawdziwego szlachcica.

Esencja dobrego smaku

Styl dworkowy jest bezpośrednio związany z drewnem oraz jego różnymi formami. Kojarzy się przede wszystkim z dostojnym, pełnym domowego ciepła wnętrzem, którego końcowy efekt zależy od najdrobniejszych detali. Podobnie jak meble, podłoga oraz inne drewniane elementy wnętrza, żaluzje poziome ANWIS posiadają unikalną strukturę lameli. W połączeniu z klasycznym wnętrzem z pewnością zachwycą gospodarzy oraz chętnie przychodzących z wizytą gości. Wraz z dużą elegancją i wygodą użytkowania pozostaną w domu na długie lata, stając się nieodłącznym element wystroju tego wyjątkowego wnętrza. A o każde wnętrze warto zadbać, bowiem najważniejsze jest to co mamy w środku…

{google_adsense}

Tekst i zdjęcia: mat. pras. ANWIS