Połączenie dobrego snu i spa? Tak, to możliwe, dzięki niezwykłym technologiom tych materacy

Połączenie dobrego snu i spa? Tak, to możliwe, dzięki niezwykłym technologiom tych materacy

Sypialnia

To wypoczynek, na jaki zasługujesz! Poznaj innowacyjne materace Gomarco stworzone dla zdrowego i komfortowego snu.

materace Gomarco

Materace Gomarco – połączenie tradycji i innowacyjnych technologii

Hiszpańska marka Gomarco to obecnie jeden z największych europejskich producentów materacy. Firma, związana z miejscowością Yecla w prowincji Murcia, powstała w 1977 roku, lecz już w latach 70. jej właściciele prowadzili badania i szukali najlepszych komponentów do produkcji materacy. 

W tym czasie pojawiła się na rynku termoelastyczna pianka VISCO, która szybko została doceniona przez lekarzy, ortopedów i fizjoterapeutów. Gomarco postawiło wówczas na prozdrowotne innowacje oraz nowe technologie, co zaowocowało licznymi patentami i pozwoliło marce szybko wyróżnić się na tle konkurencji.

Firma współpracuje też z najsłynniejszą kliniką snu - Estivill Sleep Clinic w Barcelonie, która prowadzi badania m.in. nad wypoczynkiem sportowców, himalaistów i uczestników rajdu Paryż Dakar. Testowanie materacy w ekstremalnych warunkach umożliwia ciągły rozwój technologii, które podnoszą jakość wypoczynku, a potem przeniesienie ich do miejsca tak istotnego dla naszego zdrowia, jak sypialnia.

 

materace Gomarco
marka Gomarco materace
materac do spania z masazem

 

Gomarco w 2015 roku otworzyło nowy budynek, w którym materace produkowane są przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Proces wytwarzania odbywa się na najwyższym poziomie i nie jest masową produkcją.


 

Sprawdź, czym wyróżniają się materace Gomarco

Materace Gomarco, tworzone przy użyciu zaawansowanych technologii, wyróżnia:

- użycie bezpiecznych i prozdrowotnych materiałów,
- odpowiedni przepływ powietrza i utrzymanie odpowiedniej wilgotności,
- konstrukcja, która zapewnia optymalne warunki termoregulujące,
- odpowiednia adaptacja, czyli dopasowanie do ciała,
- opatentowane materiały pianowe, takie jak: Nucol, Aquapur, Innogel i Airfresh, które zapewniają m.in. równomierny rozkład nacisku ciała i odpowiednią termoregulację,
- konstrukcja wzmacniana po obrysie, która gwarantuje dłuższe użytkowanie.

 

materac do spania z masazem

 

Połączenie dobrego snu i spa? Tak, to możliwe!

Zdrowie i dobre samopoczucie, tak wiele zależy od wyboru odpowiedniego materaca. Jakość Twojego snu na pewno poprawi innowacyjny system Nucol. Miękki i wytrzymały materac ma odpowiednio rozłożone pianki pamięci kształtu o różnych twardościach, które sprawiają, że idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Dzięki oddychającym warstwom gwarantuje uczucie świeżości i zapobiega gromadzeniu się ciepła.

materac do spania gomarco

 

System Nucol, przetestowany przez światowej klasy specjalistów w dziedzinie neurofizjologii klinicznej i medycyny snu, pozytywnie wpływa na Twoje zdrowie. Łagodzi siłę nacisku ciała, tym samym poprawia krążenie krwi w organizmie i zapobiega drętwieniu kończyn, skurczom, bólowi pleców oraz karku. Takie problemy w połączeniu z codziennym stresem mogą powodować bezsenność. Zapobiegając im materac Nucol zapewnia zdrowy, głęboki sen i dobre samopoczucie następnego dnia.

Ale to nie wszystko. Wewnątrz materaca umieszczono system masażu, dzięki któremu w sypialni poczujesz się jak w domowym spa. Łagodne i bardzo przyjemne wibracje pomogą Ci się odprężyć. System sterowany za pomocą pilota jest łatwy w obsłudze i może być konfigurowany na różne sposoby. Płyty masujące są rozmieszczone w 6 strategicznych liniach (masują 12 punktów), dzięki czemu możesz wybrać strefy wibracji. Zatem udanego wypoczynku!

Partnerem artykułu jest Gomarco
www.gomarco.pl