toaletka z lustrem

Kobiecy mebel w sypialni – toaletka z lustrem

Sypialnia

Są takie meble, które same w sobie tworzą wyjątkowy klimat pomieszczenia, a jeśli dodatkowo są niezwykle praktyczne, to po prostu trzeba je mieć. Właśnie takie są toaletki z lustrem, które zaskakują nie tylko odwiedzających nas gości, ale niekiedy samych właścicieli - swoją uniwersalnością i mnogością zastosowania. Choć stanowią mocno kobiecy mebel, to panowie również na nim skorzystają. Zapraszamy do artykułu, w którym wskazujemy na co zwrócić uwagę przy zakupie wymarzonej toaletki z lustrem. 

Wymiary toaletki z lustrem 

Na początek najważniejsze jest miejsce, a konkretnie jego ilość. Toaletka z lustrem może być mniejszych rozmiarów, ale zawsze idzie w parze z krzesłem lub taboretem, dlatego przy zakupie musimy wziąć pod uwagę przestrzeń, która pozwoli nam na swobodne korzystanie z tego zestawu. Toaletka z lustrem bardzo często znajduje się w sypialni, a te zazwyczaj mają mniejszą powierzchnię niż pokój dzienny, dlatego dokładnie zmierzmy ilość miejsca, jaką możemy przeznaczyć na mebel, a następnie szukajmy takiego o odpowiednich wymiarach. Zwróćmy uwagę przede wszystkim na szerokość i głębokość mebla, a także powierzchnię jaką możemy przeznaczyć na mebel do siedzenia.  Duży wybór toaletek znajdą Państwo na https://erli.pl/sypialnia-toaletki,348

Indywidualny charakter – toaletka z lustrem w zestawie bez krzesła 

Choć często toaletki z lustrem są dostępne w zestawie z niedużym taborecikiem, to nie jest to zupełny standard. Jeżeli chcemy postawić na własny pomysł i zaaranżować toaletkę według własnych potrzeb i upodobań, to możemy zakupić sam mebel z lustrem, a następnie osobno dobrać krzesło lub taboret, które najlepiej oddadzą styl naszego wnętrza. Taki zabieg wymaga większego przygotowania i dokładnego zmierzenia wysokości toaletki oraz rozstawu nóg, ale jeśli zależy nam na indywidualnym charakterze, to z pewnością się dodatkowy wysiłek się opłaci. Co więcej, dzięki temu rozwiązaniu możemy zaszaleć z kolorami, czy nawet stylem i połączyć np. białą toaletkę z ciemnym krzesłem. 

Serce toaletki - lustro 

Jednym z najważniejszych elementów toaletki jest lustro. Jego wielkość będzie wpływać na codzienne użytkowanie, a dodatkowe oświetlenie może zapewnić świetne warunki do codziennych rytuałów pielęgnacyjnych czy stworzenia idealnego make-upu. Wiele toaletek nie posiada oświetlenia wokół ramy lustra, dlatego warto rozważyć zakup z wmontowanymi żarówkami lub samodzielnie dokupić listwę LED i poprowadzić ją wokół lustra. W końcu pielęgnację robimy głównie wieczorem przed snem, a wtedy nie możemy liczyć na dużą ilość światła słonecznego.  

Toaletka z lustrem do sypialni 

Toaletka z lustrem to marzenie niejednej kobiety. Jest nie tylko niezwykle praktyczna, ale przede wszystkim dodaje uroku do wnętrza i zapewnia świetną przestrzeń do codziennych rytuałów. Dodatkowo, może pomieścić sporo kosmetyków czy biżuterii, które wcześniej nie miały swojego miejsca. Toaletka z lustrem w sypialni to może być również kreatywny prezent dla żony np. na rocznicę ślubu. Panowie także mogą skorzystać na posiadaniu tego mebla – w końcu kobieta będzie mogła podjąć się robienia pielęgnacji czy makijażu poza łazienką

Materiał Partnera
Fot. AdobeStock