łóżka drewniane

Kochasz unikatowe meble? Poznaj łóżka drewniane!

Sypialnia

Urządzając sypialnię, wcale nie musisz koncentrować się na meblach pochodzących z masowej linii produkcyjnej. Takie meble może w zasadzie kupić każdy, ale czy chcesz mieć to samo co inni? Jeśli nie, to poznaj niepowtarzalne łóżka drewniane, które występują w różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz je idealnie dobrać do swojej sypialni. Solidne łóżka drewniane to meble na długie lata. Ich doskonały wygląd sprawi, że zechcesz kupować wyłącznie meble drewniane. Sprawdź, jakie arcydzieła sztuki meblarskiej możesz sprowadzić do domu.

reklama

1. Drewniane łóżka to nie tylko piękno eksponowane w meblach 

2. Łóżka drewniane trafiają w świetny gust klientów

3. Jak dbać o łóżka drewniane, czyli pielęgnacja łóżek drewnianych

Typowe meble do sypialni można kupić w każdym sklepie meblarskim. Generalnie prezentują się one bardzo ładnie, mogą kusić niskimi cenami, ale z prawdziwą sztuką meblarską mają one niezbyt wiele wspólnego. Są po prostu powtarzalne, nie zawsze wyróżniają się dobrą jakością, a ich montaż potrafi wyprowadzać ludzi z równowagi. Dlatego warto zdecydować o zakupie produktów takich jak meble drewniane do sypialni, dzięki czemu można uzyskać oryginalny wygląd pomieszczenia. Taki niepowtarzalny efekt możesz osiągnąć dzięki Berke

Drewniane łóżka to nie tylko piękno eksponowane w meblach 

Łóżko drewniane to prawdziwa ozdoba sypialnianego wnętrza. Prezentuje się pięknie i elegancko. W Polsce najbardziej znane są łóżka sosnowe, które bardzo często stają się częścią pokoju dziecięcego. Łóżko wykonane z drewna sosnowego wymaga towarzystwa innych mebli z tego samego rodzaju drewna. Do wyboru masz meble z litego drewna oraz łóżka, które zaskoczą cię perfekcyjnym wykonaniem i dbałością o szczegóły (czyli łóżka dębowe, które możesz poznać dzięki https://berkehome.pl/collections/drewniane). Modele łóżek dębowych są dostępne w różnych wymiarach. 

Łóżka drewniane trafiają w świetny gust klientów

Jeśli chcesz się poczuć jak prawdziwy znawca designu, to odpuść sobie kupowanie typowych łóżek. Kup drewniane łóżko, które ma porządny stelaż. Do wyboru masz również łóżko drewniane z pojemnikiem, dzięki czemu zyskujesz możliwość chowania na przykład poduszek. Pojemnik na pościel przyda się osobom, które mają na przykład dodatkowe koce i kołdry. Wybierz komfortowy materac, który ma duże znaczenie dla jakości snu. Sklep dysponuje również materacami dla alergików. Szybko się przekonasz, że komfortowe zestawy do spania są po prostu spełnieniem twoich marzeń. Twój doskonały wybór da ci wiele satysfakcji. Sypialnia zagwarantuje ci dobre samopoczucie (nie będziesz czuć zmęczenia po przespanej nocy). W ofercie sklepu są dostępne też łóżka drewniane małżeńskie. Jeśli masz jakiekolwiek życzenia specjalne, to serdecznie zapraszamy! 

Jak dbać o łóżka drewniane, czyli pielęgnacja łóżek drewnianych

Ogólnie rzecz biorąc, każdy rodzaj drewna źle toleruje wilgoć.  Drewno nie gustuje w wodzie, dlatego należy meble czyścić za pomocą suchej szmatki z ewentualnym dodatkiem detergentu przeznaczonego do drewna. Nie można na drewnie eksperymentować z chemią gospodarczą, która nie jest dedykowana dla drewna, gdyż można uszkodzić drewno. Tego typu meble absolutnie nie nadają się do stosowania na zewnątrz. Należy chronić je przed nadmiernym nasłonecznieniem. Trzeba pamiętać o dokręcaniu śrub (raz na jakiś czas). Kupując solidne łóżko, masz pewność, że nie musisz zbytnio zastanawiać się nad jego stanem przez bardzo długi czas. W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz poprosić o pomoc biuro obsługi klienta. 

Materiał Partnera