łóżka tapicerowane do sypialni

Konfiguruj dokładnie tak, jak chcesz. Łóżka tapicerowane, jakich jeszcze nie było!

Sypialnia

Szukasz łóżka do sypialni? Wśród wielu niemal identycznych produktów czasem ciężko jest znaleźć ten idealnie dopasowany. Jednak wyobraź sobie, że masz możliwość stworzenia własnego, wymarzonego łóżka. Brzmi dobrze, prawda? I tak też jest w rzeczywistości.


Sypialnia bez łóżka? To dość dziwne określenie wydaje się być nie na miejscu. Łóżko to przecież dominujący element wyposażenia każdej sypialni. Nie tylko pozwala na błogi odpoczynek, a co za tym idzie – regenerację sił. To także doskonały mebel, który nadaje wnętrzu charakter, bo stanowi centralny punkt w całym pomieszczeniu. Ciekawych rozwiązań na rynku jest mnóstwo, chociaż po dłuższej chwili poszukiwań wymarzonego łóżka, zwyczajnie możesz mieć dość. Zbyt wiele z nich zlewa się w jedno, a przecież powinno być wręcz przeciwnie. To różnorodność przyciąga, a jeszcze lepiej, gdy samodzielnie możemy decydować o finalnym wyglądzie i funkcjonalności łóżka, prawda?

łóżka tapicerowane do sypialni
MyBed, Łóżko Wood, dąb kraft, tkanina Matt Velvet 06

Łóżko tapicerowane w wielu odsłonach

Tapicerowane łóżka to zdecydowanie najdłużej utrzymujący się trend wśród dostępnych na rynku rozwiązań. To doskonały przykład wielu możliwości konfiguracji w jednym i nie bez powodu powstaje coraz więcej modeli w różnych kategoriach tego produktu. Łóżka tapicerowane mogą być klasyczne, kontynentalne, młodzieżowe lub dziecięce – czym się od siebie różnią? Zapewne w tym podziale zdecydowaną przewagę nad pozostałymi rodzajami ma tapicerowane łóżko kontynentalne, które już dawno zdominowało nasze wnętrza. Zbudowane jest na masywnej skrzyni, która pełni rolę pojemnika na pościel, a idąc wyżej możemy wyróżnić kilka wewnętrznych warstw umieszczonych tuż nad nią. Jedną z nich jest materac kieszeniowy znajdujący się w środku całej konstrukcji, który otoczony jest wieloma dodatkowymi warstwami.

łóżka tapicerowane na nóżkach
MyBed, Łóżko Dazio, tkanina Jasmine 24

Funkcjonalne i wygodne, czyli bardzo popularne

Tak, łóżko kontynentalne jest niebywale wygodne, a na dodatkowy plus zasługuje brak konieczności zakupu oddzielnego materaca. Co więcej, utrzymanie takiego łóżka w czystości to nic trudnego – całość pokrywa wytrzymała tkanina obiciowa, a na wierzchu znajduje się drugi materac, zwany nawierzchniowym. Pozostałe rodzaje łóżek tapicerowanych, jak klasyczne czy młodzieżowe i dziecięce to łóżka o dobrze znanym nam wyglądzie i właściwościach. Są równie popularne i cenione przez stałych użytkowników, co wspomniane wcześniej łóżka kontynentalne. Jednak nie bez powodu to tapicerowane łóżka młodzieżowe i dziecięce obecnie zaskarbiają sobie coraz większe grono zwolenników. Dlaczego? Mnóstwo wymyślnych wzorów oraz świetnych funkcjonalności, jak chociażby wmontowana lampka led czy dodatkowe pufy to zdecydowany must have w pokoju każdej pociechy.

tapicerowane łóżka młodzieżowe i dziecięce
MyBed, Łóżko Królik, tkanina Jasmine 21

Łóżko na miarę potrzeb, czyli jakie?

Nietypowy wymiar sypialni, a może niepraktyczne skosy na poddaszu? Jest naprawdę wiele punktów, które mają wpływ na możliwości aranżacji danego pomieszczenia. Co zrobić, gdy ogranicza nas wysokość pomieszczenia na poddaszu czy też musimy mierzyć się z naprawdę niewielkim metrażem? Także kolor łóżka ma przecież ogromne znaczenie, a dość często w gotowych, sklepowych propozycjach jego zmiana graniczy z cudem. Dlatego nie bez powodu producenci prześcigają się w projektowaniu coraz to nowszych modeli łóżek, choć wśród nich zdecydowanie na pierwszy plan wybijają się te o największych możliwościach modyfikacji. I wcale nie oznacza to konieczności decydowania się na kosztowny produkt robiony na wymiar, jak u stolarza. Jest pewne świetne rozwiązanie, które doceniło już wielu klientów, przez co stale zyskuje na popularności.

łóżka tapicerowane MyBed
MyBed, Łóżko Galla, tkanina Jasmine 21


Design, który możesz kształtować dowolnie

Zapomnij o konieczności pójścia na jakikolwiek kompromis, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego łóżka do sypialni. We wszystkich wymienionych wcześniej sytuacjach, jak i całkiem odmiennych, przychodzi nam z pomocą producent łóżek, które możemy kształtować według własnych potrzeb. Mowa o marce MyBed, której myślą przewodnią stało się idealne dopasowanie do potrzeb klienta, a nie odwrotnie. Prezentowane na stronie MyBed.pl modele łóżek tapicerowanych to jedynie punkt wyjścia dla własnej interpretacji. Przykład? U producenta dostępnych jest wiele różnorodnych modeli łóżek, a wszystko po to, by dać możliwość przeróżnym stylom wnętrzarskim, ale… to dopiero początek.

Kolejny krok to dowolna konfiguracja wybranego łóżka – możesz decydować o dosłownie każdym wymiarze, nawet wysokości wezgłowia. Ponadto czeka na Ciebie mnóstwo detali do wyboru, jak rodzaj i kolor tkaniny obiciowej, nóżek (jeśli dotyczy), a także stelaża czy materaca. Oferta jest naprawdę bogata, co doceniło już tysiące klientów. MyBed to łóżka, materace i dodatki najwyższej jakości, stworzone z dbałością o każdy detal. Co więcej, tutaj klient sam decyduje o finalnym wyglądzie wybranego modelu. Bez problemu stworzysz własne łóżko idealne, z dopasowanym stelażem i materacem w komplecie. Sprawdź koniecznie na www.mybed.pl.

Materiał Partnera

Na zdjęciu głównym: MyBed, Łóżko Elena, tkanina Jasmine 24, niżej: łóżko Enzo, tkanina Matt Velvet 68