najpopularniejsze rozmiary pościeli

Najpopularniejsze rozmiary pościeli

Sypialnia

Wybierając pościel do swojej sypialni kierujemy się wieloma czynnikami. Jednym z najważniejszych jest materiał wykorzystany do jej produkcji oraz kolorystyka. Oprócz nich ogromną rolę w wyborze pościeli odgrywa jej rozmiar. Jakie są najpopularniejsze rozmiary pościeli? Kiedy dany wymiar sprawdzi się najlepiej? Oto kilka ważnych informacji, które warto wiedzieć przed zakupem!

reklama

Najpopularniejsza – pościel 160x200

Zadając pytanie do producentów, jak i sprzedawców czy kupujących – który rozmiar pościeli jest najpopularniejszy? – zdecydowana większość bez wahania wybiera pościel 160x200. Dlaczego właśnie ten wymiar cieszy się, aż takim zainteresowaniem? Odpowiedź jest prosta! Pościel 160x200 to bardzo uniwersalny wymiar, który z powodzeniem sprawdzi się w różnych konfiguracjach. Po pierwsze świetnie nadaje się zarówno dla singla, który lubi przesypiać noce mocno otulony swoją kołdrą. Po drugie to także dobry wybór dla par, które cenią sobie wspólny sen.

Pościele 160x200 to także bardzo uniwersalne wyjście dla wielu wymiarów łóżek. Zdecydowana większość z nas, bez względu na to czy sypiamy sami, czy z partnerem posiada łóżka sypialniane i kanapy o wymiarach 140 lub 160x200. Przy takich wymiarach miejsca do spania idealnie wpasowuje się właśnie pościel 160x200. Dołóżmy do tego mnóstwo ciekawych wzorów i kolorów, które znajdziecie na https://cottonmarket.pl/posciel/wg-rozmiaru/posciel-160x200 i idealna przestrzeń do spania gotowa!

Pościel 200x220 – hit do dużego łóżka!

Kolejna pościel, która cieszy się dużym zainteresowaniem to pościel 200x220. To absolutny hit wśród Klientów, którzy szukają optymalnych wymiarów poszewek do dużego, sypialnianego łóżka. Pościele 200x220 świetnie sprawdzają się w przypadku par, które mają duże łóżko. Pozwala zapewnić komfort i ciepło nawet wtedy, gdy sen przychodzi na dwóch krańcach łóżka. To niesamowicie popularny i lubiany rozmiar, a bogactwo wzorów i kolorów, które można znaleźć między innymi na https://cottonmarket.pl/posciel/wg-rozmiaru/posciel-200x220 pozwala na urządzenie sypialni w ulubionych kolorach i motywach.

Pościele 140x200 idealne na pojedyncze łóżko!

Ostatni z najpopularniejszych modeli to pościel 140x200. To rozmiar, który świetnie sprawdzi się przy pojedynczych łóżkach. Jest on najczęściej wybierany przez singli śpiących na rozkładanych sofach, jak i przez rodziców kupujących poszewki 140x200 do sypialni swoich dzieci. Komplet pościeli 140x200 świetnie sprawdzi się również dla par, które mimo wspólnego łóżka lubią mieć swój zestaw pościeli! Bogatą ofertę dla dorosłych i młodzieży znajdziecie na https://cottonmarket.pl/posciel/wg-rozmiaru/posciel-140x200, gdzie z pewnością każdy wybierze coś dla siebie!

Wybór odpowiedniego rozmiaru pościeli wcale nie jest czymś oczywistym. Często zdarza się, że pierwszy wybór wcale nie jest tym optymalnym. Sen to bardzo ważny element każdego dnia, dlatego dobra pościel w odpowiednim rozmiarze jest naprawdę ważna!

Materiał Partnera
Zdjęcia: shutterstock