Piękna pościel i zmysłowy olejek, czyli sposób na kolorowe sny!

Sypialnia

Kwiaty, koronki, lamówki i zdobne tasiemki – pościel może być piękna i wyjątkowo strojna. Do tego skropiona zmysłowymi olejkami i kolorowe sny gwarantowane!

Piękna pościel na ciepłe noce

Ratunkiem na upalną noc są nie tylko drzwi szeroko otwarte do ogrodu. Potrzebna jest przewiewna pościel. Oczywiście prym tu wiedzie miękki, otulający len albo połyskująca satyna. Idealna jest bawełna, na przykład perkalowa, z gładkim, ścisłym splotem lub bawełna renforce, której nawet nie trzeba po praniu prasować. Jest też bawełna egipska, o długich włóknach, ręcznie zbierana. Dlatego tak komfortowo się w niej śpi.

Perfumy do wnętrz

Sypialnia Kleopatry była podobno obsypana płatkami róż. Ten zmysłowy zapach może być zamknięty we flakonie – perfumy dla domu marki L’Occitane (100 ml za 99 zł). A gdyby tak wybrać świecę Jo Malone London, różaną z nutą fiołka i cytryny (Red Roses, 199 zł). W czerwonej Lampe Berger znajdziemy coś na pobudzenie, czyli pieprz z maliną (wkład Audace Poivrée w cenie 75 zł). W morskiej – uspokajającą lawendę (wkład Champs de Lavande, 75 zł). Świeca WoodWick, Sparkling Orange, za 139 zł, pachnie idealną na bezsenność pomarańczą, a palący się drewniany knot trzaska jak drewno w kominku.

Tekst: Beata Woźniak
Zdjęcia: materiały prasowe

reklama