poduszki o prozdrowotnych właściwościach

Poduszki z bursztynem od polskiej marki Amber Dream – ich prozdrowotne właściwości poprawią jakość twojego snu

Sypialnia

Zachwycający kolor, szerokie plaże Bałtyku i niezapomniana pamiątka z wakacyjnych dni. Bursztyn, nazywany Złotem Północy, ma również szereg prozdrowotnych właściwości, które zostały wykorzystane przez nową, polską markę Amber Dream. Sopocki brand działający w duchu wellness produkuje unikatowe poduszki, opaski na oczy i akcesoria, które zmieniają jakość i podejście do snu.

reklama

Złoto Północy, czyli nieoszlifowany bursztyn w roli głównej

O tym, jak ważny jest sen informują nas lekarze oraz propagatorzy zdrowego stylu życia. Wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale i na zdrowie. Coraz częściej słyszymy jednak nie tylko o tym, że ważna jest odpowiednia ilości snu, ale także, że bardzo istotna jest jakość naszego nocnego odpoczynku. To właśnie potrzeba spojrzenia na sen holistycznie stała za powstaniem marki Amber Dream, produkującej poduszki do spania i akcesoria o prozdrowotnych właściwościach. Sekretem polskiej marki jest nieoszlifowany bursztyn o prozdrowotnych właściwościach, nazywany Złotem Północy.
 

poduszki z bursztynem i łuskami gryki


Bursztyn ma szczególne znaczenie dla mieszkańców wybrzeża. – Chcę odczarować bursztyn i pokazać wszystkie jego niezwykłe cechy. Moim marzeniem było stworzenie uniwersalnego produktu z myślą o codziennym dbaniu o siebie i ogólnym dobrostanie. Prosto, lokalnie i przykładając ogromną wagę do każdego szczegółu – mówi Katarzyna Nowińska, współzałożycielka marki, która przez wiele lat zajmowała się produkcją bursztynowej biżuterii (bursztynowe dodatki również znajdziemy w sopockim brandzie).
 

Jak poprawić jakość snu? Pomogą w tym poduszki o prozdrowotnych właściwościach

Poduszki, opaski na oczy i akcesoria Amber Dream mają wspomóc nas w świecie pełnym lęków oraz napięć. Poduszki do spania wypełnione są bursztynem bałtyckim i łuskami gryki, których od wieków używa się w medycynie naturalnej.

Bursztyn działa antybakteryjne, przeciwzapalnie i uspokajająco. Łuski gryki uniemożliwiają rozwój bakterii, pleśni i grzybów. Wzmacniają naturalną odporność organizmu, utrzymują odpowiedną temperaturę organizmu i nie nagrzewają ciała.

amber dream sopot


Dodatkowo, przesuwając się pod ciężarem naszego ciała, pobudzają krążenie. Poduszka z bursztynem i łuskami gryki wspiera więc zdrowy i spokojny sen. Obok naturalnego wypełnienia, marka zwraca uwagę także na poszewki, które wykonane są z naturalnych tkanin z odpowiednimi certyfikatami.
 

Amber Dream – sopocka marka w duchu slow

Wśród produktów polskiej marki znajdziemy też poduszki do spania przyjazne alergikom oraz opaski na oczy z solą himalajską czy bursztynem. Wszystkim szukającym ukojenia i relaksu polecamy woreczki na oczy, które wykorzystywane są w jodze, medytacji, jak również przy łagodzeniu bólu zatok.

Wszystkie produkty Amber Dream powstają nad Bałtykiem. Z poszanowaniem cennego skarbu naszego morza – bursztynu, dążeniem do naturalnego wspierania organizmu, działając w duchu slow oraz less waste. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: amberdream.pl.

Zdjęcia: materiały prasowe