Kran, zlew i blat kuchenny jak stylowa biżuteria do domu

Zakupy

Kuchnie mogą być równie eleganckie jak ich właścicielki. Pozłacane i posrebrzane baterie i zlewy, blaty z najpiękniejszych marmurów i szlachetnych stali stanowią dziś najbardziej stylową aranżację kuchni. 

Wytworna kuchnia

Robiony w całości z miedzi zlew na designerskiej wyspie z marmuru Emperador. Obok szafki fornirowane z drewnem eukaliptusa. W tak zaaranżaowanej kuchni również naczynia i dodatki muszą mieć stonowane kolory i modne kształty. Efekt? Spektakularny!

Klasyczna kuchnia

Kogo nie pociąga flirt z designem, ukryje zlew w granitowym blacie, np. Colonial Cream. Jest lepszy niż marmur, bo twardszy i bardziej odporny na plamy. Do klasycznej kuchni najlepiej pasuje bateria z ceramicznymi kurkami. I dwa zlewy, jak dawniej bywało w dużych domach.

Wygodna kuchnia

Wygląd jest tak samo ważny jak wygoda. Zlew kuchenny zrobiony ze stali szlachetnej łatwiej utrzymać go w czystości. Może mieć odpływ zamykany i otwierany za pomocą przycisku. W komplecie szklana deska w podwójnej roli: do krojenia albo jako ociekacz. A bateria? Ma wyciąganą wylewkę, dzięki czemu nalejemy wodę nawet do garnka stojącego na kuchence.

Opracowanie: Redakcja
Zdjęcia: Materiały prasowe