dom w stylu modern classic

Marzenia i widoki – przytulny dom urządzony w stylu modern classic

Stylowe i przytulne

To dom otwarty – na niebo i na przyjaciół. Dla Kingi jest wizytówką jej pasji i nowego zawodu. Szlifuje w nim swój ulubiony styl: modern classic.

reklama
dom w stylu modern classic


Kinga Sieinska-Dobrasz najbardziej kocha styl modern classic, który od paru ładnych lat zdobywa sobie rzeszę amatorów. Nowoczesność w wersji minimal chyba wielu osobom się przejadła, a ta odmiana klasyki – uproszczona, lekka, jasna – podbija serca.

W przestronnych wnętrzach swojego domu Kinga nadała temu stylowi odpowiednie ramy – dużo naturalnego światła, wysoko zawieszone sufity, zieleń wchodząca do wnętrz przez wielkie okna. – Urządzałam się, w zasadzie nie wychodząc z domu – uśmiecha się projektantka. – Praktycznie wszystko zamawiałam przez internet. Tylko po podłogę podjechałam do stacjonarnego sklepu. To na tyle kluczowy element, że trzeba jej dotknąć, zobaczyć prawdziwy odcień drewna. Większość rzeczy zamawiałam (gros na stronie Westwing) i gromadziłam. Kilka mebli (jak duża witryna w salonie) wykonanych było na zamówienie u lokalnych rzemieślników. Kiedy ekipa wykończyła już wnętrza, po prostu zwieźliśmy wszystkie meble oraz dodatki i ludzie je ustawili. Poszło migiem.

A potem rozpoczął się rok… parapetówek. – Mamy wielką rodzinę, po kilkoro rodzeństwa z obu stron, masę kuzynostwa i tłumy przyjaciół. Dlatego przez pierwszy rok po otwarciu podwojów kolejne ekipy do nas zjeżdżały, żeby obejrzeć owoce mojej pracy. W zasadzie ciągle mamy gości. Jesteśmy najlepszą ilustracją hasła „dom otwarty”.

W jadalni stoi dębowy stół Drexler polskiej marki Jadik – ma toczone nogi z charakterystycznymi spękaniami, dzięki czemu wygląda, jakby miał kilkadziesiąt lat. Do kupienia na stronie jadik.pl. Krzesła są innej polskiej firmy – Chesterfield meble.

KUP NOWY, CZERWCOWY NUMER WERANDY I ZOBACZ CAŁĄ SESJĘ TEGO PIĘKNEGO DOMU URZĄDZONEGO W STYLU MODERN CLASSIC