naturalne materiały we wnętrzu

Salon pod brzozami – tylko naturalne materiały we wnętrzu

Stylowe i przytulne

Jasne kolory i morze światła. Dużo drewna, plecionki, ciut betonu i kamienia, a przez płot las – oto przepis Malwiny i Michała na przytulny dom. W końcu to, co proste, jest najpiękniejsze!

reklama
naturalne wnętrza


Czy perfekcjonizm i przytulność mogą iść w parze? Malwinie udało się je zgrabnie połączyć. – Lubię, gdy wszystko do siebie pasuje, tworzy całość – mówi. – Znajomi śmieją się, że zarówno w ubraniach, które szyjemy ze wspólniczką, jak i we własnym domu dopracowuję każdy szczegół. Ale mamy trójkę małych dzieci, więc chcieliśmy z Michałem, moim mężem, mieć przytulne i praktyczne miejsce do życia, a nie takie z katalogu.

Stół i stolik kawowy z wiekowych dech z odzysku zrobiła Regalia Polska Manufaktura – regalia.eu, kanapa Karup design kupiona w Bonami, żyrandol nad stołem Mesh, nad kanapą – Vertigo, dywan ikea.

sypialnia w bieli i drewnie

Od kiedy zaczęli poważnie myśleć o domu, Malwina wyobrażała sobie jasną przestrzeń, a w niej dużo drewna. – Stawiam na naturalne materiały w modzie i wnętrzach. I cenię prostotę. Chociaż jestem barwną osobą, unikam kolorów w domu, bo bez nich łatwiej się wyciszyć. Postawiłam więc na drewniane meble i podłogę, białe ściany, trochę betonu oraz plecionki – kosze, dywany z trawy, fotel z ażurowym siedziskiem. Taki klimat blisko natury pasuje do lasu, który mamy za płotem. Dlatego najważniejszymi dla nas fachowcami okazali się stolarze.

Malwina długo myślała nad wyborem łóżka. W końcu zamówiła u stolarza z Wood Home – Woodhome111.pl  łoże z sosnowych bali.


KUP CZERWCOWY NUMER WERANDY I ZOBACZ CAŁĄ SESJĘ TEGO PRZYTULNEGO DOMU URZĄDZONEGGO NATURALNYMI MATERIAŁAMI