Trwa turniej Bryza Cup 2018 w Juracie

Sztuka Życia

Trwa coroczny turniej tenisowy Bryza Cup 2018 organizowany przez Bryza Resort& Spa w Juracie – tworzący bajkowy klimat hotel znajduje się tuż przy plaży, w otoczeniu morskiej bryzy. 

Rozgrywki odbywają się w dwóch terminach: od 26 do  28 lipca oraz od 9 do 11 sierpnia. Trzy dni sportowej rywalizacji to czas, w którym można sprawdzić umiejętności na kortach położonych w pięknym, nadmorskim otoczeniu. Prestiżowy kompleks stwarza też możliwość przebywania ze znanymi osobami ze świata kultury, sportu i biznesu.

W tym roku turnieje rozgrywane są w kategoriach: dzieci do 12 lat, młodzież 13 – 18 lat, kategoria kobiet open, kategoria męska open, panowie 50+, debel damski, debel męski. Zakończenie turnieju zwieńczone zostanie rozdaniem nagród i pucharów podczas uroczystego bankietu (28 lipca oraz 11 sierpnia) w Restauracji „Markiza”. Podczas wydarzenia nie zabraknie pysznego jedzenia przygotowanego przez hotelowego Szefa Kuchni. 

Zapisy oraz wszelkie dodatkowe informacje prowadzone są biurze Marketingu Hotelu Bryza w Juracie (i.lewandowska@bryza.pl). Ilość miejsc w poszczególnych kategoriach jest ograniczona. Gwarancją zgłoszenia jest dokonanie opłaty wpisowej gotówką, przelewem lub kartą kredytową. Magazyn Weranda jest patronatem wydarzenia.