Ditta Zimmermann & Women to projekt cykliczny skierowany do kobiet.  Każda uczestniczka znajdzie w nim coś inspirującego. Rozpoczynając od rozwoju osobistego, tajników zdrowia i urody, po sekrety pięknego wizerunku i dobrego stylu, a całość doprawiona jest szczyptą kultury!

Kolejne spotkanie odbędzie się już 23.02.2016 r. w butiku Ditta Zimmermann B07 w MODO przy ulicy Łopuszańskiej 22 w Warszawie.

Motyw przewodni spotkania to METAMORFOZA!

O biżuterii i artystycznej metamorfozie opowie Ditta Zimmermann – autorka marki i właścicielka butiku.

W programie prezentacje:

- Metamorfoza stylu – Justyna Ołtarzewska, projektantka mody

- Sekrety dobrego makijażu – Marta Kwiecińska, właścicielka Atelier Kwiecińska

- Sen i piękno – Karolina Ballard, właścicielka marki z luksusowymi łóżkami Cotton&Co.

- Metamorfoza zapachu – Katarzyna Kochańska z Herba Thea

Degustację francuskiego wina przeprowadzi właściciel Le Randez Vous i sommelier z ponad 25-letnim doświadczeniem - Gilles Guy.

Jaka jest biżuteria Ditty Zimmermann?

Przede wszystkim niezwykle różnorodna - każda z Pań z pewnością odnajdzie wśród propozycji projektantki coś zgodnego ze swoimi upodobaniami.  Wystarczy zresztą zwrócić uwagę na samą różnorodność wzorów, kolekcji, czy kamieni: od subtelnego, najmodniejszego obecnie różowego kwarcu, poprzez perły, kryształ, granaty, ametysty, agaty dendrytowe, po czarny onyks. "Polki są wymagające - konsekwentnie szukają własnego stylu i oryginalnych ozdób. Dlatego chciałam zaproponować swoim klientkom, jak najbardziej zróżnicowane kolekcje” – komentuje Ditta Zimmermann. 

Zapraszamy na www.dittazimmermann.com

reklama