Już 6 października startują Targi Wnętrz Warsaw Home 2017. Wystawców będzie można podziwiać w hali Ptak Warsaw Expo.

Impreza odbędzie się w dniach 6-8 października 2017. W programie znajdują się między innymi wykłady o budowaniu marki firmy, rozmowy o polskich projektantów czy ekspozycje wnętrz luksusowych.  Tematem przewodnim tegorocznych targów jest Odwaga.

Odwaga

Żyjemy w czasach kiedy odwaga – w każdym znaczeniu tego słowa - jest bardzo potrzebna. Musimy mieć odwagę by zmieniać świat na lepszy, by walczyć o prawa swoje i innych, by być szczęśliwym i spełnionym. Właśnie ta potrzeba zainspirowała nas by Odwaga stała się hasłem drugiej edycji targów Warsaw Home.

Według słownikowej definicji odwaga to śmiała, świadoma postawa wobec niebezpieczeństwa. Dziś niekoniecznie tym niebezpieczeństwem musi być uzbrojony przeciwnik na polu walki. Można powiedzieć, że współczesne niebezpieczeństwa mają bardziej złożoną i nieoczywistą naturę – bo czy od razu możemy dostrzec i pojąć zagrożenia płynące ze strony zanieczyszczenia środowiska, rabunkowej gospodarki surowcowej, chorób cywilizacyjnych? Czy mamy tego świadomość i planujemy systemowe długofalowe działania?

reklama


W imieniu Organizatorów oraz własnym jako Patrona Medialnego wydarzenia, zapraszamy wszystkich serdecznie na Targi Wnętrz Warsaw Home 2017 już w najbliższy weekend. Znajdziecie nas w hali F na stoisku E4. W aktualnym numerze Werandy znajduje się bilet na bezpłatne wejście.

Tekst: mat. prasowe/wer.KM
Fot. mat. prasowe