Szkolenie z odrobiną rozrywki: zaprasza Sylvania

Zaproszenia

Architektów wnętrz publicznych, projektantów i przedstawicieli mediów zapraszamy na spotkanie z marką Sylvania, które odbędzie się 24 listopada 2015 o godzinie 18 w Luminosferze przy ulicy Bakalarskiej 34 w Warszawie.

W programie:

•    Szkolenie i prezentacja projektów Sylvania

•    Stand-up Sebastian Rejent

•    Pyszny poczęstunek i konkurs z nagrodami

•    Spotkanie poprowadzi: Olga Kisiel-Konopka

Firma Havells Sylvania to jedna z największych na świecie firm zajmujących się oświetleniem. Przez dziesięciolecia poprawiała jakość życia ludzi, oświetlając ich przestrzenie mieszkalne i wnętrza publiczne. Dziś, nadal rozwija się jako innowator i twórca wysokiej wydajności, energooszczędnych źródeł światła i opraw oświetleniowych, zapewniając spektrum rozwiązań oświetleniowych, dostosowanych do indywidualnych i komercyjnych potrzeb.

Trzy z głównych marek - Concord, Lumiance i Sylvania – koncentrują swą uwagę na badaniach i rozwoju technologii oświetlenia LED, projektowaniu produktu, inżynierii i produkcji, a także pogłębianiu praktycznego doświadczenia, w swoich specjalistycznych dziedzinach działalności:  wysokiej klasy profesjonalnego oświetlenia architektonicznego, dekoracyjnego i funkcjonalnego.

Firma Havells Sylvania jest częścią Grupy Havells India Ltd., co daje nam finansową siłę i zasoby, aby znacznie zwiększyć i poprawić działalność w sektorze oświetleniowym.

W programie także STAND-UP Sebastian Rejent

Sebastian Rejent – komik, miłośnik komedii stand-upowej ipracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt I agencją reklamową Saatchi & Saatchi. Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu… I nie było to dziecko. Sukces. Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii I wykorzystuje je by pomagać innym. Na warsztatach, które prowadzi, uczy innych jak używać swojego poczucia humoru w teatrze życia codziennego. Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie!

Potwierdzenie obecności do 23.11.2015: Olga Kisiel-Konopka, olga@olgakk.pl, tel. 882 444 811

reklama