Klasyka herbacianych smaków

Dekoracje

Filiżanka rozgrzewającej, aromatycznej herbaty to obowiązkowy element zestawu przetrwania w okresie jesienno-zimowym.

Stworzona w duchu filozofii Newby, której celem jest zachowanie szlachetnych herbacianych tradycji dla przyszłych pokoleń, nowa kolekcja wybornych herbat w saszetkach Newby, z których każda pakowana jest oddzielnie w celu zachowania naturalnej świeżości, to prawdziwa gratka dla wielbicieli herbaty, ceniących nie tylko najlepszą jakość, ale również sztukę herbacianych rytuałów. Motywem przewodnim kolekcji są wzory tradycyjnych, tkanych ręcznie indyjskich paszmin z prywatnych, gromadzonych przez rodzinę od ponad 200 lat zbiorów pani Chitry Sethia, żony założyciela marki, nawiązujące do niegdysiejszej świetności kultury picia herbaty i kunsztu herbacianego rzemiosła.

Nowa kolekcja Newby to 25 starannie selekcjonowanych mieszanek najwyższej jakości o niepowtarzalnych smakach. W ramach kolekcji dostępne są zarówno czyste herbaty czarne i zielone, jak i rzadkie, poddawane częściowej oksydacji herbaty oolong (czyt.: ulung) oraz cała gama naparów, czyli mieszanek nie zawierających herbaty, w tym mieszanki ziołowe, owocowe i z rooibosa (czyt.: rojbosa).

Kolekcja Newby dostarcza niezapomnianych, zmysłowych doznań, łamiąc jednocześnie niepochlebne stereotypy na temat herbat w saszetkach.

Źródło: Newbyteas.pl

reklama