Kolekcja Aquamarine od Tubądzin

Nowa kolekcja Aquamarine od Tubądzin – płytki ceramiczne, które zachwycają wszystkimi kolorami oceanu

Dekoracje

Nowa kolekcja płyt ceramicznych Aquamarine to hołd dla monumentalnego, pięknego oraz tajemniczego żywiołu jakim jest woda. Linia inspirowana naturą, zwłaszcza głębią oceanu, wnosi do wnętrza niepowtarzalny, szlachetny urok oraz spokój.

kolekcja aquamarine ceramika tubądzin

Kolory oceanu o każdej porze dnia – od świtu do zmierzchu

Inspiracją do stworzenia kolekcji Aquamarine był Ocean Spokojny. Pod powierzchnią tego monumentalnego akwenu, największego i zarazem najgłębszego na ziemi, skrywa się prawdziwa potęga żywiołu.

Autorka, projektantka Maria Marczewska z TU_kolektyw, uchwyciła w kolekcji wszystkie niuanse zmieniającego się w zależności od pory dnia oblicza oceanu. O świcie woda ma jasny, prawie szary odcień. Następnie wschodzące słońce barwi fale akcentami złota. W południe błękit przybiera intensywną barwę, by potem wraz z nadejściem wieczoru przejść w głęboki granat. Natomiast gdy zapadnie zmrok na powierzchni wody rozciąga się nieprzenikniona czerń, która odbija blask księżyca.

płytki ścienne i podłogowe tubądzin aquamarine


Kolekcja Aquamarine od Tubądzin – płytki ceramiczne, które zachwycają szlachetnością i siłą spokoju

Aquamarine, nowa kolekcja płyt ceramicznych Tubądzin, zachwyca naturalnymi, szlachetnymi barwami – kolorystyka doskonale oddaje różne tonacje wody morskiej oraz nieba nad nią. Zobaczysz tu odcienie niebiańskiego błękitu, jasne szarości, intensywne granaty, a także ciemny, głęboki grafit. Harmonijne, miękkie linie na płytkach od razu przywołują na myśl nadmorski pejzaż.

nowa kolekcja aquamarine ceramika tubądzin
kolekcja aquamarine ceramika tubądzin
kolekcja aquamarine ceramika tubądzin


Kolekcja przypomina o potędze, pięknie i niezwykłej sile oceanu, przenosząc jego aurę wprost do wnętrz. Płyty ceramiczne z linii Aquamarine stanowią znakomite rozwiązanie dla tych, którzy chcą nadać swoim aranżacjom wyjątkową głębię oraz wprowadzić bajecznie piękne kolory. Zgodnie z bieżącymi trendami wnętrzarskimi płyty dostępne są w nowym wielkim formacie 120 x 275 cm.

Kolekcja zainspirowana Oceanem Spokojnym znakomicie sprawdza się w łazienkach (jeśli marzysz o niebieskiej łazience, w której oddasz się błogiemu relaksowi, to te płytki sprawdzą się idealnie!), ale nie tylko. Ceramika z nowej linii Tubądzin wprowadzi do każdej przestrzeni elegancję oraz spokój. Odpowiednio dobrane płyty gresowe nadadzą wnętrzom niepowtarzalny charakter i stworzą harmonijną, stylową aranżację.

Więcej inspiracji z kolekcją Aquamarine zobaczysz na stronie: tubadzin.pl

Materiał Partnera
Zdjęcia: materiały prasowe