werandacountry.pl werandaweekend.pl
reklama

Korek jakiego nie znacie

Dekoracje

Praktyczny, funkcjonalny, trwały i niezwykle efektowny. Korek. Znamy go pod postacią przedmiotów codziennego użytku takich jak podstawki na gorące naczynia, tablice ścienne, czy korki do butelek. Teraz zawitał w domach także jako element wykończenia wnętrza.

Myli się ten, kto myśli, że korek na ścianie czy podłodze wygląda banalnie. Często trudno się domyślić, że do wykończenia wnętrza użyto właśnie korka. Różnorodność faktur oddają m.in. nowoczesne wzory paneli podłogowych i okładzin ściennych takich marek jak Wicanders czy Muratto.

Przy tym korek to chyba jedyny naturalny materiał łączący w sobie wiele różnych zalet: odznacza się wysoką zdolnością kompresji, amortyzuje drgania, jest odporny na wilgoć i równocześnie wykazuje właściwości ogniotrwałe.Działa również jako izolator termiczny i akustyczny. Ściany i podłogi korkowe wyciszają dźwięki i tłumią hałasy. I jak wspaniale wyglądają!

Adresy punktów sprzedaży paneli podłogowych i okładzin ściennych marek Wicanders i Muratto dostępne są u polskiego dystrybutora tych marek, w firmie Dom Korkowy, na stronie wicanders.pl.

reklama
reklama
reklama