Za sprawą dwóch zestawów Kettler Ego i Feel na tarasie lub w ogrodzie może być tak samo wygodnie jak w domu. Jeśli nie wygodniej, gdy nad głową jeszcze świeci słońce.

Spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu wiosną i latem to najprzyjemniejsza część dnia. Wspólne posiłki pod gołym niebem, wieczorne spotkania z rodziną i przyjaciółmi, relaks po ciężkim dniu wymagają odpowiedniej oprawy i stworzenia wygodnego miejsca. Każdy marzy, aby latem wynieść przytulną kanapę z salonu do ogrodu i cieszyć się piękną pogodą.

Stylowy, nowoczesny, wygodny a jednocześnie praktyczny zestaw Kettler Ego daje taką możliwość. Wygodna kanapa sprawia, że taras staje się przytulnym miejscem, gdzie można naprawdę odpocząć. Piankowe wypełnienia kanapy sprawia, że jest bardzo wygodna, a po deszczu wysycha w ciągu 30 minut i znów nadaje się do użytku.

Kanapa ma specjalną tapicerkę z materiału Sunbrella® – jest łatwy w utrzymaniu, odporny na zabrudzenia i zachowuje swój pierwotny kolor. Jest również wodoodporny i oddychający. Zarówno nadmierna wilgoć, niskie temperatury, promieniowanie UV, zabrudzone palce dzieci, jak i ślady po czerwonym winie, soku lub tłustych sosach nie zniszczą tego materiału. Wszelkiego rodzaju plamy można zmyć specjalnym płynem czyszczącym Sunbrella ®. Większe zabrudzenia usuwa się myjką pod wysokim ciśnieniem. Uzupełnieniem kanapy w zestawie jest stolik kawowy.

Z kolei z myślą o wielbicielach prostoty Kettler zaprojektował serię mebli ze stali szlachetnej. Zestaw Feel pasuje zarówno do nowoczesnej, miejskiej architektury, jak również do stylu klasycznego. Mają subtelny kształt, a przy tym są bardzo stabilne. Są także wyjątkowe łatwe w pielęgnacji i odporne na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV.

Leżak Feel to połączenie eleganckiej stali nierdzewnej z przewiewną tkaniną, dzięki czemu jest niezwykle lekki. Kółka sprawiają, że można go szybko i łatwo przestawić. A łatwość z jaką dopasowują się do kształtu ciała zapewnia wyjątkowo przyjemny relaks. Tkanina jest przyjemna dla skóry, przepuszcza powietrze i nie odkształca się. Jest odporna na działanie słońca i deszczu, nie zniszczą jej też olejki i kremy do opalania.

Więcej na www.pl.kettler.net