gresy wielkoformatowe Grand Concept Opoczno

Nowa odsłona serii Grand Concept – 13 wyjątkowych kolekcji wielkoformatowych gresów z polskiego Opoczna

Dekoracje

Najnowsze propozycje marki Opoczno, będące rozszerzeniem serii Grand Concept, wyróżnia intrygujące wzornictwo, które umożliwi kreowanie nieszablonowych aranżacji, a wnętrzom zapewni niepowtarzalny klimat. 

reklama
gresy opoczno

Nowości Grand Concept – spektakularne wzornictwo w serii wielkoformatowych gresów

13 nowych kolekcji polskiej marki Opoczno (11 polerowanych i 2 matowe) zaprojektowano z myślą o klientach stawiających na produkty premium. Wśród nich znalazły się propozycje zarówno dla wielbicieli ponadczasowej klasyki, minimalistycznej prostoty, klimatu industrialnego, jak również szykownego glamour. Wzory inspirowane pięknem kamienia naturalnego, urokiem betonu czy surowością metalu, urzekają i zachęcają do przełamywania schematów w aranżacjach wnętrz prywatnych oraz komercyjnych.

W bogatej palecie wzorów znajdziemy propozycje od jasnych, o nieco delikatniejszym rysunku (Brave Onyx, Night Shade, Distance, Eternal), poprzez szare kamienie z bogatym użyleniem (Stonington, Marble Skin, Silver Point, Essential Graphite), aż po mocne, wyraziste wzory w zdecydowanych kolorach.

Nowa odsłona serii Grand Concept – piękne kolekcje o zdecydowanych wzorach

Najmocniejszy akcent w nowej serii Grand Concept stanowią kolekcje o zdecydowanych, wyrazistych wzorach. Color Crush, Ironic, Desert Wind, Vulcanic Dust oraz Essential Grey to odważne propozycje, które podkreślają charakter i rozmach nowoczesnych wnętrz.

W Color Crush odkryjemy piękno naturalnego kamienia. Wzór zachwyca melanżem żył, załamań i rozświetleń tworzących mocny rysunek podkreślony kolorem granatowym, który przywołuje na myśl fascynującą przestrzeń kosmosu. Tę kolekcję pokochają zwolennicy niebanalnych rozwiązań, ceniący współczesny design inspirowany naturą.

Wyjątkowo prezentuje się również kolekcja Ironic o wzorze delikatnie postarzanej blachy, ale w zaskakującym, ciemnoniebieskim kolorze. Różnorodna faktura i polerowana powierzchnia płytek dały oryginalny efekt głębi. To kolekcja idealna do nowoczesnego loftu.

gresy wielkoformatowe opoczno
płytki wielkoformatowe opoczno


Niecodzienne oblicze natury odkrywa oryginalna kolekcja Desert Wind, dla której pierwowzorem była pustynna skała. Tło w kolorze głębokiej czerni przełamano kontrastującym użyleniem w odcienach bieli i miedzi. Efektem takiego połączenia są płytki o nieprzeciętnej estetyce wpisujące się we współczesne trendy w aranżacji wnętrz.

Tworząc kolekcję Vulcanic Dust projektanci Opoczna udowodnili, że można udomowić żywioł. Inspirowane wulkaniczną lawą nowoczesne, beżowe płytki ozdobione nieregularnymi rdzawymi żyłami zapewnią wnętrzom spektakularny wygląd.

Premierową odsłonę nowej serii Grand Concept uzupełnia Essential Grey o klasycznym wzorze marmuru, w nowoczesnym wydaniu. Kolekcja stanowi kwintesencję tego, co stworzyła natura. Ponadczasowy rysunek kamienia z mocnymi, ciemnymi żyłami, które wyraźnie dominują na szarym tle, emanuje siłą i wyrafinowaną elegancją. . To kolekcja z charakterem, która oprze się kaprysom mody, a nowoczesnym wnętrzom zapewni ponadczasowy wygląd.

Więcej informacji na temat nowości zobaczycie na: www.opoczno.eu

MATERIAŁ PARTNERA