Biel, delikatny beż, blade szarości czyli stonowana kolorystyka, ale za to wyrazista struktura - to dominujący trend wśród ściennych płytek ceramicznych.

Białe płytki na ścianach w łazience czy kuchni jeszcze do niedawna nie stanowiły synonimu ciekawego i oryginalnego wnętrza. Zmieniło się to jednak, od kiedy pojawiły się na rynku płytki o przestrzennej strukturze, nazywane często płytkami 3D.

Jednym z czołowych producentów płytek 3D jest hiszpańska fabryka VENIS z Porcelanosa Grupo. Bogactwo form może przyprawić o zawrót głowy. Począwszy od kolekcji VENIS MADAGASCAR i dekoru ONA z przestrzennymi, dodatkowo podkolorowanymi dla uwypuklenia efektu 3D, falami, przez błyszczące płytki VENIS DIAMOND, VENIS HELSINKY czy VENIS GLOBE, aż po piękną, oksydującą kolekcję VENIS CUBICA, w której matowo-błyszcząca powierzchnia płytek  w pewnym stopniu przypomina mieniącą się mozaikę.

Aranżacje z płytkami strukturalnymi i przestrzennymi VENIS zobaczyć można w salonach GALERIE VENIS (www.galerievenis.com.pl).

reklama