Te modne połączenia kolorów –pudrowy róż w parze ze szmaragdem lub miedzią – sprawią, że wnętrze będzie eleganckie i wesołe. 

reklama

Aranżacja mieszkania: pudrowy róż i szmaragd

Zieleń butelkowa z kilkoma kroplami błękitu daje kolor szmaragdowy – od wieków kojarzony z elegancją i luksusowymi wnętrzami. Ciągle pozwala odkrywać się na nowo, lubi połączenia z metalicznym połyskiem (złotem, miedzią) i dobrze dogaduje się z wieloma barwami. Na przykład z różem. Ale nie ostrym, rozkrzyczanym, dziewczyńskim, tylko z pudrowym. W salonie od razu robi się lekko, a zarazem szlachetnie. Będzie przeciwwagą dla brązów za oknem i nadciągających jesiennych melancholii.

Aranżacja wnętrza: pudrowy róż i miedź 

Miedź to nie tylko magiczny pierwiastek, ale przede wszystkim afrodyzjak: pomaga zakochanym, podtrzymuje siłę uczuć, a w połączeniu z różem (także w formie wyciągu z różanych płatków) utrwala nawet najbardziej niestałe związki. Jako że wiosna, połączmy te kolory z pudrowym lila i wtedy na pewno w takim wnętrzu szybciej usłyszymy gorące wyznania. Jest romantycznie i kobieco, zwiewnie i lekko. Dajmy się uwieść majowi. 

Tekst: Beata Majchrowska
Zdjęcia: Materiały prasowe