Ręcznie kute lampy do ogrodu

Dekoracje

Marka Robers to tradycja i ponadczasowy design. Lampy oraz akcesoria są starannie opracowywane, a następnie wykonywane w procesie ręcznego kucia i precyzyjnych technik ślusarskich, tak aby każdy element był jedyny w swoim rodzaju. Firma używa najwyższej jakości materiałów takich jak: głęboko galwanizowane ogniowo elementy stalowe i miedziane, odporne na wodę morską aluminium, odlewane żeliwo, mosiądz itd.

Od ponad pół wieku w zakładzie kuźniczo-odlewniczym w miejscowości Suedlohn w Niemczech powstają przepiękne i niezwykle solidne lampy ogrodowo – parkowe, wszelkiego typu akcesoria ogrodowe oraz oprawy oświetleniowe przeważnie do wnętrz o charakterze rustykalnym, industrialnym i zamkowym. Wszystkie wyroby finalne są efektem wciąż rozwijanej własnej myśli twórczej lub indywidualnych wymagań klientów.  
 
Firma Robers tworzy również historyczne repliki opraw oświetleniowych wzorując się na starych modelach, fotografiach, rycinach itp. W swojej produkcji jest bardzo elastyczna w kwestii ewentualnych sugestii projektowych.

Przedstawiciel w Polsce firma Kryształ www.zyrandole.pl strona producenta www.robers-leuchten.de. 

reklama