styl country nowoczesny

Sielski urok życia na przedmieściach – poznajcie Countryside by Westwing Collection

Dekoracje

Countryside by Westwing Collection to nowa kolekcja marki na sezon wiosna-lato 2022, która łączy w sobie estetykę stylu country z nowoczesnym twistem.

reklama
styl country nowoczesny

Sielski urok życia na przedmieściach

Punktem wyjścia do stworzenia tej kolekcji stała się zmiana naszego stylu życia – spędzanie czasu w domu związane z pandemią. Po kilkunastu miesiącach, wiążące się z tym emocje ewoluowały, zmieniając „konieczność” w „radość”, która jest wynikiem wykreowania bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni wokół siebie.

Projektanci Westwing Collection połączyli w niej wszystko to, co kochamy w stylu country najbardziej: drobne kwiatowe wzory, falbany, elementy inspirowane stylem vintage, mosiężne akcenty. Całość tworzy bardzo wyważoną mieszankę rustykalnych i nowoczesnych klimatów, dających przytulną oraz sielską atmosferę – idealną na mentalną ucieczkę z miasta i naładowanie baterii w zaciszu swojego domu.

Countryside by Westwing Collection

Countryside by Westwing Collection to dojrzewanie w stylu country

Nawet jeśli nie wszyscy mieszkamy na wsi, uwielbiamy włączać niektóre z jej typowych cech i emocji do naszego życia. To jest znajome, domowe, serdeczne, bezpieczne i właściwe. W takim otoczeniu wszystko zwalnia. Skłania nas do zatrzymania wiecznie niespokojnego stylu życia i planowania w bardzo niepewnych czasach, które są przed nami. Nie chodzi o odtwarzanie wyglądu z przeszłości, ale raczej o uchwycenie tej estetyki i wartości, przekładając je na współczesne realia – opowiada Marta Suchodolska, dyrektor kreatywna Westwing Polska.

Kolekcja Countryside to 365 zupełnie nowych produktów, które są dostępne na Westwing.pl od 25 lutego 2022 roku.

Zdjęcia: materiały prasowe