String - lekki pomysł na półkę

Dekoracje

60 lat temu nic nie zapowiadało, że prosty ciąg półek, zaprojektowany w 1949 roku przez Nilsa Strinninga stanie się jednym z najbardziej rozpoznawalnych sposobów przechowywania na świecie.

Idealne proporcje, głębokość i wybór kolorów, łącznie z miedzianym elementami – to cechy, które sprawiły, że półki String zyskały zwolenników na całym świecie i wykorzystywane są w wielu aranżacjach. Mały String Pocket, raptem trzy półki, które potrafią odzwierciedlić różne osobowości, zainteresowania i style, awansował do miana ikony.

Półka jest delikatna, lekka, ale jednocześnie bardzo stabilna. Na Stringu postawisz płyty CD, DVD, książki, perfumy, wyeksponujesz pamiątki z wakacji, a w rozsuwanych modułach schowasz wszystkie ważne dokumenty. 

System jest  bardzo prosty w montażu. Elementy są utrzymywane na miejscu za pomocą podstawy- metalowych bocznych paneli.Uzupełniają go drewniane półki, moduły i pojemniki.

Do wyboru jest sporo zestawów kolorystycznych, zarówno paneli, jak i półek. Dostępna jest również wersja z plexi. To jak będzie ostatecznie wyglądała półka lub regał zależy więc tylko od użytkownika i jego wyobraźni. Nadają się do każdego wnętrza. Pasują do pokoju dziennego, dziecięcego, kuchni, biura, garderoby i łazienki - wszędzie.

Półki można obejrzeć i kupić w sklepie Scandinavian Living i na www.scandinavianliving.pl

reklama