Mieszkamy w szerokości geograficznej, w której nie specjalnie możemy nacieszyć się światłem naturalnym i podczas jesieni, czy tak, jak teraz zimy – w znacznym stopniu korzystamy ze światła sztucznego. Spędzamy przy nim wiele godzin – jego barwa, rodzaj i oprawa ma ogromne znaczenie na samopoczucie domowników i nastrój naszego domu. Odpowiednie oświetlenie mieszkania jest niezwykle istotne, a lampa to także szalenie dekoracyjna część każdego wnętrza.

Interesujący design lamp i różne barwy światła wprowadzają do wnętrz przytulną atmosferę. Wybierając oświetlenie, należy pamiętać, że każde z pomieszczeń pełni inną funkcję i wymaga indywidualnych rozwiązań.

W kuchni, oświetlamy całe pomieszczenie, ale idealnie jest doświetlić też blat roboczy, dzięki temu wygodniej przy nim pracować. W jadalni – konieczna jest lampa nad stołem, blask, której umili wspólne rodzinne posiłki. Doświetlenie sypialni, gabinetu, czy pokoju dziennego skupiać się będzie głównie na wystroju wnętrz i komforcie jego użytkowników. Obecnie mamy wiele możliwości, a wybór właściwego oświetlenie nie należy do najłatwiejszych.

Dobrze wybrać się do sklepu, w którym projektanci doradzą jak właściwie i pięknie oświetlić Państwa mieszkanie.

Europejskie wzornictwo z największą w Polsce ekspozycją wielu zagranicznych marek znajdziemy w warszawskim showroomie Luminosfera przy Bakalarskiej 34 (www.luminosfera.pl).

reklama