#zostańwdomu czytaj e-wydanie - tylko 8,99 zł
reklama

Trendy z wybiegu

Dekoracje

Pudrowe róże, blade błękity, lila...
proponują nie tylko wielcy kreatorzy mody, jak Miu Miu, Marc Jacobs i Burberry, ale też projektanci wnętrz. Na wybiegu i w domu pastele będą idealne dla romantyczek w typie Claudii Schiffer. Zasada pierwsza: im więcej odcieni, tym lepiej. Zasada druga: można delikatnie podkreślić je mocniejszymi kolorami.

Dużo do powiedzenia...
mają Jeremy Scott, Kenzo, Christopher Kane i DKNY. Litery i napisy to ostatni krzyk mody. Coś, co koniecznie trzeba mieć. Nie tylko na marynarce. Na ścianę połóżmy tapetę z wykaligrafowanymi sentencjami. Do tego komoda, na której sami napiszemy wiadomość dla męża, poduszki z ulubionym motto, szklanki z nazwami miast, filiżanki z wierszykiem. To pomysły dizajnerów – a co ty masz do powiedzenia?

Bez tajemnic...
moda w tym sezonie pozwalazobaczyć więcej. Przezroczyste materiały proponują Fendi, Versace, Mulberry czy Balenciaga. Ale nie tylko tkaniny mogą być przezroczyste!
W domu sprawdzą się akrylowe lampy i transparentne krzesła. Tiulowe tkaniny w oknach, a drinki w kolorowych szklankach pozwolą dojrzeć uroki lata... w każdej sytuacji.

reklama
reklama
reklama