fronty i ramki aluminiowe zobal

Fronty aluminiowe Zobal – jak zastosować je we wnętrzach? Masz nieograniczone możliwości!

Jak to urządzić?

Znudziły ci się fronty w szafkach kuchennych czy łazienkowych albo masz ochotę zmienić lustro w łazience? Z profilami marki Zobal możesz zdziałać cuda! Zobacz nasze inspiracje i sprawdź, jak wykorzystać we wnętrzach ramki aluminiowe.

Profile aluminiowe, które stanowią ramę dla rozmaitych wypełnień, dają nieograniczone możliwości aranżacyjne we wnętrzach. Zwykle kojarzą się ze stylem nowoczesnym, minimalistycznym albo loftowym, a jasnoszary kolor materiału, jakim jest aluminium przywołuje techniczne skojarzenia. Pora je zmienić!

Firma Zobal stosuje metodę anodowania swoich aluminiowych profili. W wyniku tego zaawansowanego procesu powstaje na nich trwała powłoka odporna na korozję oraz czynniki mechaniczne, takie jak uderzenia i zarysowania. Do tego powłoka może mieć różne kolory i odcienie – od naturalnego aluminium, przez złoty, szampański aż po czarny z efektem szczotkowania. W ofercie firmy jest aż 9 kolorów anody do wyboru, co daje znacznie większe możliwości dospawania ich do wnętrz urządzonych w różnych stylach.
 

fronty i ramki aluminiowe Zobal

Kształty profili i różnorodne wypełnienia

Poza bogatą paletą kolorystyczną profile marki Zobal mają przeróżne kształty (24 rodzaje) pozwalające tworzyć najrozmaitsze elementy wnętrza: fronty, ramy, panele. Ilość konfiguracji otwiera projektantom wnętrz możliwości tworzenia na bazie tych profili mebli do salonu, garderoby, kuchennych, łazienkowych, a także półek, szafek, luster, etc.

Fronty aluminiowe Zobal można też łączyć z ponad 50 rodzajami szkieł kolorowych i modnych szkieł ornamentowych, takich jak np. Estriado, Listral czy Flutes. Ramy sprawdzą się jako fronty szaf oraz szafek niemal w każdym pomieszczeniu. Dzięki bogatej ofercie zawiasów w różnych kolorach bez trudu dopasujesz je do swojego wnętrza.

nowoczesne fronty do mebli zobal
fronty i ramki aluminiowe zobal
aluminiowe profile zobal do łazienki

Aluminiowe profile – uniwersalne i szyte na miarę

Autorskie projekty profili połączone z ręczną produkcją i skrupulatną kontrolą jakości pozwalają na tworzenie ram o wymiarach nawet do 3 m wysokości. Docenią je projektanci niestandardowych wnętrz i bardziej spektakularnych rozwiązań. Zastosowanie innowacyjnych, ukrytych zawiasów w profilach, pozwala na tworzenie niezwykle estetycznych projektów.

Profile dzielą się na szerokie oraz wąskie. Najwęższy ma eksponowaną część o grubości zaledwie 1 mm. Profile dostosowane są zarówno do przyklejania szkła, jak i do umieszczania go w specjalnej uszczelce, która jest integralnym elementem profilu. Rygorystyczne normy firmy Zobal zapewniają najwyższą jakość, stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowania.
 

fronty aluminiowe Zobal

Fronty aluminiowe Zobal – idealnie dopasowane do każdego wnętrza

Istnieje możliwość dopasowania frontów Zobal do zamontowania zawiasów i siłowników takich popularnych, renomowanych marek jak Blum, Hettich czy Salice. W zależności od rozmiarów ramy lub projektu możliwe jest zastosowanie uchwytów w jednolitym kolorze, a także domówienie odpowiedniego okucia. Natomiast zastosowanie szprosów jest konieczne, jeśli powierzchnia szkła przekracza 1 m kw.

Nowością w ofercie marki Zobal są ramy z wypełnieniem ze stalowej siatki MESH w kolorze czarnym, które mają niezwykle dekoracyjny charakter. Przekonaj się, że mogą całkowicie odmienić każde wnętrze! Zobacz więcej inspiracji w artykule: Uniwersalne i efektowne systemy aluminiowych regałów IQube i fronty Mesh.

fronty zobal oparte o aluminiowe profile


Firma realizuje też na specjalne życzenie indywidualne ramy przestrzenne oraz skośne. Duża ilość profili o różnych parametrach pozwala na tworzenie niestandardowych zabudów i wyjątkowych aranżacji idealnie dopasowanych do każdego wnętrza. Trwałe, uniwersalne i w pełni konfigurowalne ramy Zobal możesz wykorzystać zarówno w stylowych domach lub mieszkaniach, eleganckich biurach, jak i w przestrzeniach o industrialnym klimacie.

Możliwości zastosowania produktów Zobal jest naprawdę wiele! Po jeszcze więcej inspiracji zapraszamy na stronę internetową producenta: zobal.com.pl

MATERIAŁ PARTNERA

fronty aluminiowe i aluminiowe profile zobal
fronty aluminiowe i aluminiowe profile zobal