jesienne porządki w domu

Jesienne porządki w domu – sprzątania mieszkania może być przyjemne i ekologiczne!

Jak to urządzić?

Jesień zbliża się wielkimi krokami! W chłodniejszą część roku zdecydowanie więcej czasu spędzamy w zaciszu swojego domu. To idealna pora, aby zadbać o przestrzeń i wprowadzić do niej więcej przytulności, a co za tym idzie również czystości. W jesiennych porządkach pomogą naturalne środki do pielęgnacji domu.

reklama
jesienne porządki w domu z yope
Naturalny płyn do mycia łazienki Francuska lawendaJesienne porządki zaczynamy w łazience. Z wszelkiego rodzaju kamieniem i zaciekami szybko i skutecznie poradzi sobie płyn do mycia łazienki marki YOPE. Dzięki kompleksowi naturalnych składników myjących i kwasku cytrynowego dokładnie wyczyści zarówno ceramikę łazienkową, urządzenia sanitarne, jak i armaturę. Jego niezastąpionym atutem jest zapach, który przenosi nas prosto na pole francuskiej lawendy.

W myciu wszelkich szklanych powierzchni pomoże naturalny płyn do szyb i luster. Sprawdzi się równie dobrze przy szklanych półkach, jak i blatach pozostawiając je czyste, błyszczące i bez smug! To jedyny bezzapachowy produkt YOPE.

naturalne środki czystości
Naturalny płyn do podłóg Zielona herbata


Usuwa kurz i zanieczyszczenia, pozostawiając lekki, świeży zapach zielonej herbaty. Mowa o naturalnym płynie do podłóg od YOPE, którego formuła opiera się na anionowych i niejonowych środkach powierzchniowo czynnych. Umyje terakotę, linoleum, marmur oraz parkiet. Wszelkie zanieczyszczenia usunie również z blatów, okien oraz drzwi. Wystarczy użyć około 70 ml na 6 litrów wody, aby cały dom lśnił czystością.

Płyn uniwersalny YOPE o zapachu bambusa z powodzeniem wyczyści zarówno powierzchnie ceramiczne, jak i te ze stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych czy emaliowane. Naturalne substancje myjące zapewniają czystość oraz pozostawia świeży cytrusowy zapach. Od teraz sprzątanie będzie o wiele przyjemniejsze!

Wszystkie produkty są przyjemne w użyciu, nie wywołują podrażnień i alergii – są bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz środowiska, co potwierdza certyfikat Ecolabel.

Przeczytaj też: Już w porządku, czyli sprytne patenty na przechowywanie rzeczy w domu

Zdjęcia: materiały prasowe