Wnętrza można odmienić, nie urządzając gruntownego remontu. Wystarczy trochę dodatków, np. pled czy poduszki na łóżko.

W nowym roku często mamy ochotę, żeby zmienić coś w naszym otoczeniu i wprowadzić do mieszkania wymarzony styl. Ale nie zawsze mamy czas i budżet na czasochłonny remont. Na szczęście, aby poczuć odświeżającą zmianę, a przy tym nie stracić całego wolnego czasu i nie uszczuplić zanadto portfela, wystarczy postawić na charakterystyczne szczegóły.

Na dobry początek zacznij od wyboru różnorodnych tkanin dekoracyjnych. Parę współgrających ze sobą dodatków takich jak pled na łóżko i poduszki z ciekawym motywem spowodują, że każde pomieszczenie nabierze nowego wyrazu. Śmiało łącz kolory i rozmaite wzory. Postaw na odcienie szarości zestawione z bielą, czernią i niebieskim. Chłodne barwy odpowiednio skomponowane również mogą uczynić wnętrze przytulnym.

Stylizację pokoju można dopełnić lampą, zegarem, kolorową grafiką lub fototapetą. Te na pozór niewielkie zmiany pozwolą odmienić charakter wnętrza i pozytywnie wpłyną na nastrój podczas długich zimowych wieczorów. Masz mnóstwo możliwości, nie bój się zatem eksperymentować i baw się w stylistę z Praktikerem!

Więcej inspiracji na www.praktiker.pl

Tekst i zdjęcia: Praktiker

reklama