lustro led z oświetleniem

Niezwykłe lustro, które odmieni twoje życie - inteligentne lustro led z oświetleniem

Jak to urządzić?

Wszyscy pamiętamy magiczne zwierciadło z baśni o królewnie Śnieżce, które mówiło kto jest najpiękniejszy na świecie. Inteligentne lustro Smart jest o wiele lepsze. Dzięki niemu, posłuchasz ulubionej muzyki, odpiszesz na maile, sprawdzisz prognozę pogody i dowiesz się jak wykonać najmodniejszy makijaż. Takie lustro, to więcej niż bajka!

1. Inteligentne lustro łazienkowe

2. Zaplanuj dzień i śledź postępy treningu

3. Specjalne funkcje dla dzieci

Inteligentne lustro łazienkowe

Niezwykłe lustro łazienkowe z oświetleniem led sprawi, że wszystkie czynności, które wymagały poruszania się po domu, możesz wykonać w czasie kąpieli. Ale nie tylko. Podobne lustra możesz zamontować w przedpokoju, przy toaletce albo w pokoju dziecka. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: https://artforma.pl/. Dzięki wbudowanym specjalnym funkcjom, wystarczy  jedno kliknięcie, aby posłuchać ulubionych utworów nie wychodząc spod prysznica. Jeśli przegapiłeś swój ulubiony serial na Netfliksie lub HBO, też nic straconego. Inteligentne lustro, umożliwi co obejrzenie kolejnego odcinka. Ale inteligentne, podświetlane lustro, to nie tylko rozrywka. dzięki niemu, nie wychodząc z łazienki odbierzesz wiadomości, które przyszły na twoją skrzynkę mailową i odpowiesz na nie. Jeśli nie wiesz jak ubrać się, wychodząc z domu, w lustrze możesz sprawdzić prognozę pogody na ten i kolejne dni. Lusterko kosmetyczne pomoże Ci nie tylko zrobić perfekcyjny i elegancki makijaż. Dzięki specjalnej aplikacji znajdziesz wiele propozycji upiększania twarzy, oraz tutoriale, jak je wykonać. 

Zaplanuj dzień i śledź postępy treningu

Nowoczesne lustra ułatwią życie wszystkim domownikom. Dzięki wbudowanym aplikacjom, pozwolą zaplanować dzień lub cały tydzień. Wyposażone są bowiem w funkcje kalendarza i planera skonfigurowane z pocztą Gmail. Wtedy z pewnością nie zapomnisz o ważnym spotkaniu, opłatach za prąd, gaz czy internet, oraz zakupach. A wszystko to w czasie porannej toalety. Nie musisz potem biegać po całym domu w poszukiwaniu telefonu, w którym sprawdzisz, co masz dziś do załatwienia. Jeśli jesteś osobą aktywną fizycznie i trenujesz jakiś rodzaj sportu, inteligentne lustro pomoże ci kontrolować wyniki treningu. W aplikacji sportowej możesz zapisać typ uprawianej dyscypliny, czas poświęcony na trening i opis ćwiczeń. Lustro "powie" ci ile kalorii spaliłeś i jakie są twoje osiągnięcia. Ale to nie wszystko. Specjalna aplikacja skontroluje twoją wagę i przyrost masy mięśniowej. Obliczy też twój wskaźnik BMI i podpowie, jaki jest dla ciebie odpowiedni. Lustro pomoże ci także skorygować postawę i skontroluje poprawność wykonywanych ćwiczeń. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które na co dzień prowadzą siedzący tryb życia. 

Specjalne funkcje dla dzieci

Twoje dziecko nie lubi myć zębów? Z inteligentnym lustrem z podświetleniem led, wystarczy, że skorzysta z aplikacji, która uczy jak poprawnie je szczotkować. Jeśli dziecko dobrze wykona zadanie, czeka je nagroda. Dlatego dzieci, których rodzice zdecydowali się na kupno "czarodziejskiego" zwierciadła, podobno prawie nie wychodzą z Łazienki. Lusterko kosmetyczne można tez zainstalować w pokoju naszej pociechy. Będzie miała wówczas okazję obejrzeć bajki na kanale Disney+, pograć w gry, a nawet sprawdzić informacje potrzebne do odrabiania lekcji. Lustro można też skonfigurować z kamerą, strzegąca bezpieczeństwa niemowlęcia. Wówczas, w czasie korzystania z łazienki możesz zyskać pewność, że twojemu maluchowi nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Podświetlane inteligentne lustra, dostępne są w w kilku kształtach i rozmiarach. Mogą być wykorzystane nie tylko w domu, ale także w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. 

Materiał partnera
Zdjęcie: Unsplash