nowa kolekcja silestone ethereal

Piękno z natury – nowa kolekcja okładzin Silestone Ethereal

Jak to urządzić?

Silestone by Cosentino wprowadza na rynek swoją drugą serię powierzchni hybrydowych, pod nowym wizerunkiem korporacyjnym. Towarzyszy mu także duża kampania o nazwie „The Metamorphosis” z udziałem modelki i międzynarodowej ikony mody, Cindy Crawford. Ethereal Dusk, Ethereal Haze, Ethereal Glow i Ethereal Noctis to nazwy czterech nowych kolorów inspirowanej marmurem serii, która odtwarza piękno nieba o różnych porach dnia.

okładziny silestone ethereal
Silestone Ethereal Dusk

Silestone Ethereal – kolekcja okładzin inspirowanych marmurem

Silestone Ethereal to długo wyczekiwana, kolejna odsłona okładzin Cosentino stworzonych w pionierskiej technologii HybriQ+, która pociąga za sobą nowy skład ze znacznie zmniejszoną obecnością krzemionki krystalicznej i proces powstawania wielkoformatowych płyt.  

Ethereal stanowi milowy krok w zakresie projektowania, innowacji oraz zrównoważonego rozwoju. Starannie opracowane kolory na białym tle to interpretacja popularnego trendu eksponowania wzoru marmuru w projektach wnętrz. Kolekcja składa się z czterech odcieni: Ethereal Dusk, Ethereal Haze, Ethereal Glow i Ethereal Noctis, które odtwarzają piękno nieba o wschodzie i zachodzie słońca.

Ethereal Dusk

ozdobi wnętrza niejednego wielkomiejskiego apartamentu. Niebieskawy odcień żyłowania nadaje przestrzeni nowoczesny i awangardowy charakter. Wzór symbolizuje wschód słońca, w którym widać spokój oraz powagę.
 

okładziny cosentino silestone ethereal
Silestone Ethereal Haze


Ethereal Haze

charakteryzuje się dynamiczną gamą odcieni szarości. To kolor, który dodaje pomieszczeniom stylu i osobowości. Oddaje zarówno spokój, jak i charakterność, dzięki grze gradientów wtapiających się w jasne, neutralne tło. Ethereal Haze przenosi nas do wyimaginowanego świata, w którym wiatr przesuwa chmury, tworząc optyczną iluzję spokoju i harmonii we wnętrzach salonów, kuchni oraz łazienek.
 

Ethereal Glow

to z kolei czysta, klasyczna elegancja. Jego złocisto-szare żyłowanie łączy się z zabarwionym białym tłem, wnosząc akcent koloru do wielkoformatowych płyt. Jest inspirowany zachodem słońca, jego ognistymi kolorami i blaskiem. To także ewolucja cieszącego się wielką popularnością koloru Silestone Eternal Calacatta Gold.

konglomeraty cosentino silestone
SILESTONE ETHEREAL HAZE
konglomeraty cosentino silestone ethereal
SILESTONE ETHEREAL GLOW
silestone ethereal okładziny do kuchni i łazienki
SILESTONE ETHEREAL NOCITS

Ethereal Noctis

jest synonimem wyrafinowania. Podbarwione białe tło przełamano krótkimi szarymi i czarnymi żyłkami, co zapewnia powierzchni kontrast i głębię. Jest inspirowany tajemniczą ciemnością po zachodzie słońca.

Technologia HybriQ+®

Kolekcja Silestone Ethereal została stworzona przy użyciu pionierskiej technologii opracowanej przez Cosentino. HybriQ+, wprowadzona na rynek w 2020 roku, jest jakościowym skokiem w ewolucji marki Silestone. Nowy proces produkcyjny charakteryzuje się zaangażowaniem firmy w ochronę środowiska, gospodarkę o obiegu zamkniętym i zrównoważony rozwój. Dzięki HybriQ+, oprócz wykorzystania w procesie produkcyjnym 99% wody pochodzącej z recyklingu i 100% odnawialnej energii elektrycznej, do produkcji Silestone wykorzystuje się teraz co najmniej 20% surowców pochodzących z recyklingu.

Dowiedz się więcej o nowej kolekcji Silestone Ethereal na cosentino.com.

Materiał Partnera

nowa kolekcja konglomeratów silestone ethereal
SILESTONE ETHEREAL GLOW
konglomeraty cosentino silestone
SILESTONE ETHEREAL NOCITS