akcesoria kuchenne haecker

Akcesoria kuchenne – pomysłowe i praktycznie rozwiązania, które przydadzą się w każdej kuchni

Kuchnia

Kuchnie Häcker są wyjątkowe pod każdym względem – wzornictwa i technologii, jakości i uniwersalności, trwałości i funkcjonalności. Tę wyjątkowość podkreśla w szczególności bogata oferta akcesoriów kuchennych niemieckiej marki.

reklama

Komfortowy dostęp do zawartości szafek jest jednym z ważniejszych punktów dobrze zaprojektowanej, ergonomicznej kuchni. A ergonomia w kuchni nie tylko ułatwia pracę w czasie przygotowywania posiłków, ale też pomaga zadbać o nasze bezpieczeństwo oraz zdrowie.

Jak pogodzić elegancki wystrój wnętrza z maksymalną praktycznością podpowiada nam niemiecka marka Häcker, która ma w swojej ofercie wiele zmyślnych akcesoriów kuchennych i funkcjonalnych rozwiązań do przechowywania. Dzięki nim nasze kuchnie będą nie tylko stylowe, ale też wygodne dla całej rodziny.
 

wkłady do szuflady na sztućce

Akcesoria kuchenne Häcker – sztućce w porządku

System organizacyjny Move pozwala nam na szybki przegląd w kuchennego wyposażenia schowanego w szufladach. Każda rzecz ma swoje miejsce. Wielką zaletą jest również to, że poszczególne elementy systemu można dowolnie układać w szufladzie. Wiele wariantów skrzyneczek Move sprawia, że możemy zaplanować przechowywanie według indywidualnych potrzeb.

Piękne i funkcjonalne wkłady do sztućców cieszą się dużą popularnością. Ale rozwiązanie Move sprawdza się nie tylko w przypadku sztućców. We wkładzie Vario znajdują się również przegrody bukowe lub jesionowe do naczyń. Nic się nie przesuwa, a talerze, kubki, garnki oraz patelnie pozostają doskonale zabezpieczone podczas otwierania i zamykania szuflad.

akcesoria kuchenne do przechowywania


Eleganckie i praktyczne wyposażenie kuchni – małe i duże pomoce kuchenne

Każdy, kto na co dzień spędza dużo czasu w kuchni, docenia małe i duże pomoce kuchenne. W meblach Häcker są one nie tylko praktyczne, ale i wyjątkowo szykowne. Uchwyt na rolkę papieru Linero, praktyczna półka Linero na przyprawy czy dekoracje lub wysuwany z szafki wieszak na ścierki czynią kuchnię elegancką i bardzo funkcjonalną.

akcesoria kuchenne do przechowywania
akcesoria kuchenne
organizer na blachy kuchenne


Świetnym rozwiązaniem, które ułatwi pracę w kuchni są również uchwyty na blachy do pieczenia. Sprzęty kuchenne powinny mieć swoje dedykowane miejsce, które odciąży piekarnik. Jak przechowywać blachy? Nad czy pod piekarnikiem? To zależy już tylko od tego, które rozwiązanie będzie dla nas wygodniejsze. Marka Häcker oferuje wiele opcji, dzięki którym aranżacja kuchni będzie bardziej funkcjonalna, a pieczenie wygodniejsze. 

Potrzebujecie więcej miejsca na mały sprzęt AGD? W trakcie gotowania już nie mieści się wam na blacie? Dzięki wysuwanemu mechanizmowi, który można zastosować w meblach marki Häcker, bez problemu powiększycie obszar roboczy w kuchni o niewielki, dodatkowy blat. Mechanizm schowany jest w szafce. Gdy skończymy pracę, z powrotem w niej znika. Wygodne? Nawet bardzo! Przeczytajcie więcej w artykule: Sprytne rozwiązania do kuchni – pomysły na funkcjonalne i wygodne przechowywanie w kuchni.

system nagłośnienia w kuchni


Rozwiązania, które ożywią pracę w kuchni – system nagłośnienia Blaupunkt firmy Häcker

Kuchnie Häcker są wyjątkowe pod względem wzornictwa i technologii. Przykładami tego są nie tylko sprytne rozwiązania do przechowywania, ale także znakomity system nagłośnienia Blaupunkt, który jest zainstalowany np. w maskownicy cokołowej i umiejętnie wykorzystuje szafki kuchenne jako pudło rezonansowe. Ten system nagłośnienia zmienia każdą kuchnię Häcker w tętniące życiem miejsce. Pozwala słuchać ulubionych dźwięków podczas gotowania albo umilić kolację nastrojową muzyką.
 

zamek zabezpieczający do szafek i szuflad kuchennych


Z troską o najmłodszych – praktyczny zamek zabezpieczający do szafek i szuflad kuchennych

A propos ożywienia – w domu, w którym mieszkają dzieci, zawsze coś się dzieje. Maluchy uwielbiają otwierać i zamykać szafki oraz szuflady. Wydaje się, że ich energia jest niewyczerpana. Aby zapewnić bezpieczeństwo najmłodszym członkom rodziny, Häcker oferuje praktyczny zamek zabezpieczający dla dzieci, który jest dopasowany do produktów marki i tym samym doskonale spełnia swoje zadanie.

 

system przechowywania w kuchni

Kuchnie Häcker – doskonałe pod każdym względem

Asortyment akcesoriów kuchennych firmy Häcker uzupełniają wszechstronne systemy przechowywania. Puszki, butelki, różnej wielkości opakowania produktów spożywczych, środki czystości – dzięki nim wszystko znajdzie swoje miejsce w kuchni. Ruchome/zmienne wkłady do szafek i szuflad niemieckiej marki wprowadzają porządek i codziennie pomagają zachować ład w pomieszczeniu, w którym zawsze wiele się dzieje. Dzięki nim za każdym razem podczas gotowania wszystko mamy pod ręką.

Piękno tych akcesoriów polega na tym, że idealnie pasują do mebli kuchennych Häcker i są z nimi doskonale zintegrowane. Gotowanie oraz przebywanie w kuchni stają się dla nas po prostu przyjemnością.

MATERIAŁ PARTNERA: HAECKER.PL