eleganckie meble do wszystkich pomieszczeń

Eleganckie meble do wszystkich pomieszczeń. Z meblami Häcker urządzisz całe mieszkanie – od holu aż po garderobę

Kuchnia

Znana z wysokiej jakości mebli kuchennych firma Häcker ma w swojej ofercie także inne systemy meblowe – komody, szafy i wielofunkcyjne meble do przedpokoju, salonu czy jadalni. Do tego całą paletę kolorów i wykończeń. Dzięki nim twój dom może przejść istną metamorfozę!

Kuchnie nie są już tymi samymi pomieszczeniami, co dawniej – osobnymi, zwykle ukrytymi i oddalonymi od salonu. Dziś kuchnia jest integralną częścią domu, często jego centralnym miejscem, które płynnie przechodzi w część dzienną. Tym ważniejsza jest całościowa aranżacja wnętrza i zadbanie o to, by różne obszary domu harmonizowały ze sobą pod względem kolorów, kształtów oraz użytych materiałów. Umożliwiają to systemy firmy Häcker, które można dowolnie konfigurować tworząc meble idealnie dopasowane do różnego wystroju wnętrz w kuchniach, salonach, jadalniach oraz garderobach.
 

meble kuchenne Häcker


Swobodne konfigurowanie mebli – od szafek przez komody i ławy po szafy do garderoby

Pokoje, podobnie jak ludzie, którzy w nich mieszkają, wymagają indywidualnego podejścia. Firma Häcker oferuje duży wybór mebli, które można dowolnie dopasowywać do swoich potrzeb: od komód i szafek typu sideboard i lowboard po szafy garderobiane.

eleganckie meble do wszystkich pomieszczeń


Modułowy charakter mebli Häcker pozwala na indywidualne i elastyczne projektowanie – sami wybieramy wysokość i szerokość mebla, liczbę, rozmieszczenie otwartych i zamkniętych elementów oraz kolory i wzory frontów. Daje nam to niesamowitą swobodę projektowania, na przykład w obszarze przejściowym między kuchnią a salonem.

Lowboard, czyli niska szafka służąca najczęściej jako mebel pod telewizor, może służyć też jako eleganckie wsparcie dla wyspy kuchennej, będąc jednocześnie pojemnym miejscem przechowywania. Odpowiednio zaaranżowana stworzy zgrane stylistycznie połączenie z sąsiadującym salonem.
 

meble Häcker do kuchni połączonej z salonem
meble Häcker do kuchni połączonej z salonem
meble do domu do wszystkich pomieszczeń


Nie wszystkie korytarze są takie same! O sztuce projektowania przedpokoju

Strefa wejścia jest wizytówką domu, często zdradza jego stylistykę i ważne jest, by robiła dobre wrażenie. Odpowiednie meble odgrywają w holu ważną rolę. Oferują przestrzeń do przechowywania i nadają strefie wejściowej schludny, stylowy wygląd.

Szafy dopasowane kolorystycznie do salonu pozwolą ukryć ubrania i rozmaite akcesoria, takie jak parasole, a jednocześnie pomogą wykreować nastrój domu. Sprytne połączenie szaf garderobianych, szafek dolnych i górnych pozwoli stworzyć praktyczne wnęki z wieszakami na często używane okrycia wierzchnie, sezonowe dodatki czy miejsce do odkładania toreb. Można też tak zabudować szafkami fragment przedpokoju, że powstanie atrakcyjny wizualnie i wygodny narożnik do siedzenia.

meble do holu i garderoby
meble do holu i przedpokoju
eleganckie meble do wszystkich pomieszczeń


Eleganckie meble do wszystkich pomieszczeń – harmonijna gra kolorów i materiałów

Jednym z najważniejszych czynników w projektowaniu wnętrz jest umiejętne zgranie kolorów oraz właściwy dobór materiałów. Najbardziej sprawdzona metoda to zastosowanie w kuchni kolorów, które można również znaleźć w sąsiednim salonie. Może to być na przykład delikatny amarant wysokiej szafki kuchennej, który znajduje odzwierciedlenie w salonowej szafce w salonie czy metaliczna kamienna szarość wyspy kuchennej, która harmonizuje z kolorem sofy.

eleganckie meble do wszystkich pomieszczeńNie zapominajmy o dodatkach! Rozkładając równomiernie akcenty kolorystyczne w całym pomieszczeniu, można stworzyć wrażenie harmonijnej jedności we wnętrzu. Całą aranżację warto wykończyć – „udoskonalić” za pomocą większych lub mniejszych dodatków, takich jak dywan, ceramika, świece, wazony czy poduszki w podobnych kolorach.

Więcej inspiracji w urządzaniu wnętrz oraz interesujących nowości i informacji o aktualnych trendach można znaleźć na stronie internetowej firmy Häcker: haecker-kuechen.com/pl/kuchnie-wysokej-jakosci

MATERIAŁ PARTNERA