Ryflowane fronty to gorący trend ostatnich miesięcy. Zobacz je w wydaniu marki Häcker. Jest elegancja i wysoka jakość

Ryflowane fronty to gorący trend ostatnich miesięcy. Zobacz je w wydaniu marki Häcker. Jest elegancja i wysoka jakość

Kuchnia

Nowa seria frontów zachwyca elegancką, ryflowaną powierzchnią. Po raz pierwszy firma Häcker zaprezentowała ją międzynarodowej publiczności na wystawie firmowej w 2022 roku.

Ryflowane fronty meblowe to jeden z najgorętszych trendów w aranżacji wnętrz. Są szykowne, przytulne i bardzo eleganckie. Ryflowanie to nic innego jak regularne żłobienia o niewielkiej głębokości, które dodają meblom ciekawego wyglądu, artyzmu i rzemieślniczego kunsztu. Takie fronty docenią wszyscy, który kochają przestrzenie urządzone z dbałością o każdy detal. Zobaczmy je nie tylko w meblach do salonu, jadalni czy sypialni, ale także w kuchni – fronty z elegancką, ryflowaną powierzchnią to nowość w ofercie marki Häcker. Ekskluzywne i równocześnie ekstrawaganckie wzornictwo wyróżnia misternie wykonana, filigranowo żłobiona okleina. Przyjrzyjmy się bliżej tej nowej kolekcji.
 

ryflowane fronty meblowe

Ryflowane fronty meblowe – wymagające w produkcji, estetyczne w wyglądzie

Linia produktów systemat marki Häcker jest synonimem wysokiej jakości projektów kuchennych. Wymagający klienci zawsze szukają czegoś wyjątkowego, a niemiecka firma jest gotowa spełniać ich oczekiwania. W tym roku marki Häcker zaprezentowała wizualnie wyróżniające się i misternie wykonane fronty ryflowane w pięknych kolorach orzecha i dębu (Eiche-Elegant, Nuß-Elegant i Eiche-Schwarz). Ryflowane fronty doskonale wpisują się w aktualne trendy w aranżacji wnętrz. W ryflowanych meblach ekskluzywne wzornictwo łączy się z niezwykle eleganckim wyglądem. Wynika to między innymi z wysokiej jakości materiałów i kunsztownego procesu produkcji. 
 

ryflowane fronty mebli kuchennych


Jak powstają ryflowane fronty – rzemiosło ponad wszystko

W procesie produkcyjnym drewniana płyta pokrywana jest z obu stron pięcioma warstwami obłogu drewnianego. Następnie w precyzyjnym procesie tłoczenia (400 kilogramów na centymetr kwadratowy po obu stronach) powstaje delikatna struktura rowkowa. Dalsza obróbka płyt ryflowanych odbywa się już ręcznie. Na jeden metr kwadratowy frontu ryflowanego potrzeba około 12 metrów kwadratowych grubego forniru – to wystarczy, by podkreślić wysoką jakość produktu.

ryflowane meble


Ryflowane fronty, ze względu na swój oryginalny charakter, są dostępne wyłącznie bez uchwytów. W ten sposób doskonale podkreślają nowoczesny charakter kuchni systemat. Meble kuchenne o ryflowanych powierzchniach to doskonały wybór dla wszystkich, którzy lubią wyraziste akcenty i kochają to, co piękne, ale nietypowe.
 

Mamy również dobrą wiadomość dla tych, którzy zamiast ryflowanych frontów, wolą np. klasyczne, lakierowane fronty ramowe w swoich kuchniach. Firma Häcker oferuje je teraz w 190 kolorach z palety RAL i 1950 kolorach NCS. Powierzchnie malowane lakierami na bazie wody są bezpieczne i zdrowe dla nas oraz naszych bliskich. Dzięki tak szerokiej ofercie możliwe jest nadanie wnętrzu indywidualnego charakteru, urządzenie kuchennej przestrzeni w ulubionych kolorach oraz dopasowanie jej do innych pomieszczeń w domu, np. otwartego na kuchnię salonu. Jednym słowem to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą wykraczać daleko poza standardowe ramy kuchennych aranżacji.

fronty drewniane ryflowane
meble kuchenne ryflowane haecker
meble kuchenne häcker nowości


Znacznie więcej niż kuchnia – urządzamy inne strefy w domu meblami marki Häcker

Czy wiecie, że do urządzenia innych stref w domu także możemy użyć tych samych mebli, które mamy w kuchni? W ten sposób stworzymy łagodne, płynne i harmonijne przejście ze strefy gotowania do jadalni i dalej do pokoju dziennego. To doskonałe rozwiązanie, które gwarantuje spójną aranżację mieszkania i pozwala nadać mu jednolity charakter. Do takich mebli należą przede wszystkim nowe sideboardy, które firma Häcker oferuje w czterech nowoczesnych wersjach. Do wyboru mamy aż 66 frontów oraz cztery warianty nóg meblowych.

Niemiecka firma, oprócz nowych sidebaordów czy nowych regałów z wysuwanymi szufladami głębokimi, oferuje również nowoczesne systemy oświetleniowe obsługujące Smart Home. Nowe reflektory wpuszczane, filigranowe lampy wiszące oraz elegancko podświetlane szklane półki w odcieniach stali nierdzewnej i czarnym nadają pomieszczeniom spójną, przytulną atmosferę, w której wszystkie elementy są doskonale skomponowane.

meble kuchenne häcker nowości 2022

Meble kuchenne Häcker – jakość na najwyższym poziomie, pewność i bezpieczeństwo

Ryflowane fronty firmy Häcker wyznaczają nowe, bardzo wysokie standardy w asortymencie kuchennym. Niemiecka jakość kuchni jest dodatkowo gwarantowana przez własne, szeroko rozbudowane laboratorium badawcze. Powierzchnie i materiały są w nim testowane m.in. pod kątem trwałości. Häcker oferuje tym samym najwyższy poziom bezpieczeństwa. Przeczytajcie, jak działa laboratorium testowe marki w artykule: Kuchnie Häcker – meble kuchenne, które wyróżnia jakość na najwyższym poziomie i neutralność klimatyczna.

A po więcej inspiracji zapraszamy na stronę haecker-kuechen.com/pl, gdzie znajdziecie mnóstwo przydatnej wiedzy oraz ciekawych nowości zgodnych z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz.

MATERIAŁ PARTNERA
HAECKER.PL